Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Девід Райх - книги автора

Девід Райх - фото
Дата народження 14.07.1974
Нагороди Nature's 10 (2015), Darwin-Wallace Medal (2019), NAS Award in Molecular Biology (2019), Wiley Prize (2019)
Освіта Гарвардський університет, Оксфордський університет

Девід Райх – американський вчений, що присвятив життя вивченню генетики та геноміки. Є доктором філософії, професором Гарвардської медичної школи. Проводить дослідження в Медичному інституті Говарда Х'юза.

Книги Девіда Райха

Сортувати:

Девід Райх

Рейтинг: 5.0 (6 відгуків)
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Як дослідження генома змінює наші уявлення про минуле людства. Тематика електронної книги Наукпоп, генетика. Про що книга Історія науки показує, як небезпечно бути переконаним у тому, що знаєш істину. Усі помилки — починаючи від уявлення, що Земля пласка, а Сонце обертається навколо неї
115 грн

Девід Райх

Рейтинг: 4.8 (6 відгуків)
Рік видання: 2019 Категорія: Біологія. Генетика. Географія
Як дослідження генома змінює наші уявлення про минуле людства. ТЕМАТИКА Наукпоп, генетика. ПРО КНИЖКУ Історія науки показує, як небезпечно бути переконаним у тому, що знаєш істину. Усі помилки — починаючи від уявлення, що Земля пласка, а Сонце обертається навколо неї — мають стати для нас

Девід Райх народився в Америці, і зростав у Вашингтоні. Його батько досліджував витоки Голокосту, а мати була письменницею. Девід Райх спочатку навчався в Гарварді, де вивчав фізику, згодом зацікався біохімією, якою займався вже в Оксфорді. Ці сфери у підсумку не надто його зацікавили, тож він звернувся до археогенетики та генетики, згодом став доктором наук в царині медичної генетики. На цьому він не зупинився та в 1999 році здобув звання доктора філософії.

Вже десять років він ретельно досліджує повне секвенування людської ДНК. Саме йому належить відкриття про те, що в історії людства було як мінімум два типи homo sapiens.

Девід Райх переважно вивчає складні генетичні моделі, що призводять до мутацій всередині популяцій різного обсягу. Ще з 2013 року створив власну лабораторію в Гарварді, де займався вивченням ДНК стародавніх людей.

У видавництві «Наш формат» книга Девіда Райха вийшла друком у 2019 році під назвою «Хто ми такі? Походження людини крізь призму ДНК» в перекладі Анни Марховської.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних