Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Девід Фрідман - книги автора та біографія

Девід Фрідман

Девід Фрідман (David Friedman) американський економіст, фізик, правознавець, журналіст та теоретик лібертаріанства. Автор дослідницьких книг з політики та права, а також двох науково-фантастичних творів.

Здобув ступінь бакалавра Гарвардського університету та магістерську ступінь Університету Чикаго. Працює викладачем з правознавства в Університеті Санта-Клари, штат Каліфорнія.

Фрідман здобув визнання як автор численних науково-публіцистичних статей з питань мікроекономіки та політичних теорій, зокрема теорії з створення моделі вільного ринку на засадах саморегуляції. Свої наукові погляди та результати багатьох досліджень з політології та економіки Фрідман відобразив у низці книг, орієнтованих на широке коло читачів та спеціалістів у цій сфері.

Доробок автора: «Теорія цін» (1986 р.), «Прихований порядок: економіка повсякденного життя (1996 р.), «Регламент правознавства: що економіка має робити з правом і чому вона має значення» (2000 р.), «Майбутнє недосконале» (2008 р.), «Механізм свободи. Анархія вільного ринку» (2014 р., третя редакція). Цю книгу перекладено українською у 2019 році видавництвом «Наш формат».

Всі результати: 1
Електронні книги: 0
Аудіокниги: 0

Девід Фрідман

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда Книга в наявності
Точка зору Девіда Фрідмана, відома як "анархо-капіталізм", привертає все більшу увагу як бажаний соціальний ідеал. Ця книга про те, як США виграють від необмеженої імміграції; чому заборона наркотиків не відповідає вільному суспільству; чому держава збагачується від бідних, щоб допомогти не дуже
245 грн
270 грн
-9%