Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Деніел Вайтсон - книги автора

Хорхе Чем - фото
Нагороди Премія Національного наукового фонду США (2009)
Освіта Стенфордський університет, Технологічний інститут Джорджії

Хорхе Чем (англ. Jorge Cham) – інженер, карикатурист, дослідник, письменник та лектор. Експерт з проектування, розробки, експлуатації та використання роботів. Здобув освіту в найпрестижніших освітніх закладах США, по закінченню яких проводив дослідницьку діяльність, поглиблюючи знання з робототехніки. Також працював у Каліфорнійському інституті технологій на посаді інструктора та дослідника з нейронного протезування.

Книги Хорхе Чема

Сортувати:

Деніел Вайтсон, Хорхе Чем

Рейтинг: 4.9 (5 відгуків)
Рік видання: 2019 Категорія: Фізика. Хімія. Астрономія
Десятки ще не розкритих таємниць фізики, космології та астрономії. Тематика Наукпоп, фізика, астрономія. Для кого книжка Історія науки — це історія безперервних революцій, які щоразу відкривають нам очі на довколишній світ. Чи зародилося б розумне життя, якби не вимерли динозаври? Чи

Деніел Вайтсон, Хорхе Чем

Рейтинг: 5.0 (5 відгуків)
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Десятки ще не розкритих таємниць фізики, космології та астрономії. Тематика Наукпоп, фізика, астрономія. Для кого книжка Історія науки - це історія безперервних революцій, які щоразу відкривають нам очі на довколишній світ. Чи зародилося б розумне життя, якби не вимерли динозаври?
110 грн

Студіюючи у Стенфорді, зацікавився створенням коміксів, що поступово заступило наукову діяльність за фахом. Працював у кількох студентських періодичних виданнях. Випустив шість колекцій коміксів. Випуск було підтримано Kickstarter, авторитетною компанією з фінансування творчих проектів за схемою краудфандингу, зокрема коміксів, дизайну, видавницької справи тощо.

У 2017 році у співаторстві з американським фізиком Деніелом Вайтсоном було створено публіцистично-дослідницьку книгу «Гадки не маємо. Подорож невідомим Всесвітом», сфокусовану на окремих питаннях фізики, астрономії та космології. Цю книгу було перекладено українською у 2019 році видавництвом «Наш Формат».

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних