Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Даніель Ґордіс - книги автора

Даніель Ґордіс - фото
Дата народження 05.07.1959

Деніел Гордіс (Daniel Gordis, 1959) - ізраїльський письменник і оратор американського походження, відомий як лютий захисник Ізраїлю. Старший віце-президент, заслужений науковий співробітник Шалемського коледжу в Єрусалимі. Відзначений нагородами автор книги «Порятунок Ізраїлю: як єврейський народ може виграти війну, яка може ніколи не закінчитися».

Книги Даніеля Ґордоса

Сортувати:

Даніель Ґордіс

Рейтинг: 4.6 (3 відгуки)
Рік видання: 2021 Категорія: Електронні книжки
Ізраїль: від мрії до реальної держави. Тематика книги Історія, політологія, міжнародні відносини, Ізраїль, Близький Схід. Опис книги "Ізраїль. Іісторія відродження нації" Даніеля Ґордіса Це розповідь про маленьку державу, яка все ж привернула увагу світу з моменту свого виникнення й
180 грн
Новинка Новинка
Ізраїль. Історія відродження нації - фото обкладинки книги 151

Даніель Ґордіс

Рейтинг: 5.0 (3 відгуки)
Рік видання: 2021 Категорія: Всесвітня історія
Ізраїль: від мрії до реальної держави. Тематика книги Історія, політологія, міжнародні відносини, Ізраїль, Близький Схід. Опис книги "Ізраїль. Іісторія відродження нації" Даніеля Ґордіса Це розповідь про маленьку державу, яка все ж привернула увагу світу з моменту свого виникнення й

Даніель Ґордіс, Інна Іоффе, Олександр Євсюков

Рейтинг: 5.0 (3 відгуки)
Рік видання: 2021 Категорія: Подарункові комплекти
  Це акційна пропозиція від видавництва "Наш Формат" і меморіального комплексу «Яд Вашем», центру «Бабин Яр» і Єврейської конфедерації України. Купуючи одну з трьох книг серії " Єврейська бібліотека ", ви отримаєте книгу «Праведники народів світу.

Даніель Ґордіс народився 5 липня 1959 року в Нью-Йорку, дитинство та юність пройшли в Балтиморі, де він закінчив державну середню школу. Закінчивши Колумбійський університет магістром політології, отримав рабинське свячення в Єврейській теологічній семінарії Америки. У 1984 році з сім'єю переїхав до Каліфорнії, де в Університеті Південної Каліфорнії отримав докторський ступінь та майже п'ятнадцять років пропрацював в Університеті іудаїзму. У 1996 році разом з однодумцями заснував школу рабинів Циглера, першого рабинського коледжу з повноцінною програмою висвячення консервативних рабинів на західному узбережжі Сполучених Штатів. У 1998 році емігрував до Ізраїлю та працював у Фонді Манделя та Інституті лідерства Манделя в Єрусалимі до 2007 року. Вже чотирнадцять років Даніель Ґордіс - старший віце-президент, заслужений науковий співробітник Корету і керівник основної навчальної програми Шалемського коледжу в Єрусалимі.

Автор книг та постійний оглядач Bloomberg View і The Jerusalem Post. Автор статей в New York Times, The Times of Israel, Moment , Tikkun та інших провідних новинних виданнях. Ґордіс читає лекції по всьому світу про ізраїльське суспільство, американо-ізраїльські відносини та проблеми, що стоять перед єврейською державою. Дворазовий переможець Національної єврейської книжкової премії, спочатку за «Порятунок Ізраїлю: як єврейський народ може виграти війну, яка може ніколи не закінчитися» (Saving Israel: How the Jewish People Can Win a War That May Never End, 2009), а потім за свою роботу «Ізраїль: коротка історія відродження нації». (Israel: A Concise History of a Nation Reborn, 2016), всеосяжна, але доступна Однотомні історія держави Ізраїль з моменту його створення до наших днів. Серед інших праць Ґордіса популярне оригінальне дослідження шостого прем'єр-міністра Ізраїлю «Менахем Бегін: Битва за душу Ізраїлю» (Menachem Begin: The Battle for Israel’s Soul, 2014 року) та «Обіцянка Ізраїлю, чому його удавана найбільша слабкість насправді є його найбільшою силою» (The Promise of Israel, Why Its Seemingly Greatest Weakness is Actually its Greatest Strength, 2012), яка була названа «Jewish Ideas Daily» однією з «кращих єврейських книг 2012 року».

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних