Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання
Чарльз Дарвін - фото

Чарльз Дарвін

Чарльз Роберт Дарвін (Charles Robert Darwin, 1809-1882) - англійський вчений-натураліст, біолог, агностик та мандрівник. Автор одного з перших досліджень про походження людини "Походження видів". Першим розробив теорію про еволюцію видів, природного і статевого відбору.

Роки життя
12.02.1809 — 19.04.1882

Книги Чарлза Дарвіна

Чарльз Дарвін

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2012 Категорія: Non-fiction іноземними мовами
ПРО КНИЖКУ "How fleeting are the wishes and efforts of man! how short his time! and consequently how poor will his products be, compared with those accumulated by nature during whole geological periods." Still considered one of the most important and groundbreaking works of science ever
120 грн

Чарльз Дарвін

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2021 Категорія: Біологія. Генетика. Географія
"Походження видів" - opus magnum Ч.Дарвіна, в якому він детально і доступно обгрунтував теорію еволюції видів і природного відбору як головного двигуна еволюції. Нині, коли про теорію еволюції відомо кожному школяреві, неможливо навіть уявити, який ефект справила спершу в Англії, а потім і в

Чарльз Дарвін

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2009 Категорія: Довідники
Книга побачила світ 24 листопада 1859р., а перше видання українською мовою було здійснено в 1949р. Цей революційний твір, в якому так майстерно викладені і всебічно обгрунтовані наукові основи еволюційної теорії, користувався великою популярністю і вже перший наклад у 1250 екземплярів був миттєво
55 грн

Чарльз Дарвін

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2003 Категорія: Non-fiction іноземними мовами
Charles Darwin's classic that exploded into public controversy, revolutionized the course of science, and continues to transform our views of the world. Few other books have created such a lasting storm of controversy as The Origin of Species. Darwin's theory that species derive from other species
149 грн

Чарльз Дарвін

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2018 Категорія: Біографії
66 грн

Біографія Чарлза Дарвіна

Чарльз Роберт Дарвін народився 12 лютого 1809 року в Шрусбері графства Шропшир у Великобританії, в родовому маєтку Маунт Хаус в родині лікаря і фінансиста. Дід Дарвіна - Еразм Дарвін - був відомим лікарем, натуралістом та поетом, а всі члени сімейства Дарвінів характеризуються високими інтелектуальними якостями, і широкими культурними інтересами. В дитинстві навчався в денній школі та Школі Шрусбері і вже під час навчання почав захоплюватись природною історією, хімією та збиранням колекцій. У 1825 році разом зі своїм братом Чарльз вступає до Единбурзького університету, де глибоко вивчає медицину, відвідує курси природної історії, геологію. Через три роки вивчає теологію, класиків культури, математику і фізику в Кембриджському університеті.

Після навчання відправляється в кругосвітню подорож в експедицію до берегів Південної Америки як натураліст, під час якої вивчає геологію, збирає колекцію природної історії, здійснює гідрографічну та картографічну зйомку узбережжя, виявляє залишки зниклих тварин та вулканів. Одразу після повернення публікує книгу "Подорож натураліста навколо світу на кораблі "Бігль"" (1839), яка отримала великий успіх та переведена багатьма європейськими мовами. У 1859 році опублікував працю "Походження видів шляхом природного відбору, або збереження обраних порід в боротьбі за життя", де розгортає теорію про силу еволюції та природний відбір. Через дев'ять років опублікував свою другу працю, пов'язану з теорією еволюції – "Мінливість тварин і рослин в одомашненому стані" (The Variation of Animals and Plant under Domestification), до якої увійшло безліч прикладів еволюції організмів. У 1871 році з'явилася одна з важливих робіт Дарвіна "Походження людини й статевий відбір"(The Descent of Man, and Selection in Relation to Sex), де науковець наводить аргументи на користь походження людини від тварин (мавпоподібних предків).

Серед інших відомих пізніх робіт Дарвіна – "Запилення у орхідних" (The Fertilization of Orchids, 1862); "Вираження емоцій у людини і тварин" (The Expression of the Emotions in Man and Animals, 1872); "Дія перехресного запилення і самозапилення в рослинному світі" (The Effects of Cross- and Self-Fertilization in the Vegetable Kingdom, 1876). В 1942 році нащадки відомого дослідника передали його архів, що складається з більше як 90 тисяч документів, до Кембриджського університету, до якого відкрито вільний та необмежений доступ у мережі Інтернет з 2008 року.

У Дарвіна була велика сім'я, дружина Ема і десятеро дітей, його нащадки самостійно, без допомоги батьків, досягли значних успіхів в житті. Помер Чарльз Роберт Дарвін 19 квітня 1882 року в віці 73 років в Лондоні та похований в Вестмінстерському абатстві.

Цитати
Цитати ще не додані!

Відгуки про Чарлза Дарвіна Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цього автора для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть автора!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних