Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Чандран Наїр - книги автора

Чандран Наїр - фото

Чандран Наїр (Chandran Nair) - малазійський бізнесмен, екологічний консультант, письменник, засновник Всесвітнього інституту майбутнього, професор Гонконзького університету науки та технологій. У своїх роботах вивчає вплив процесів глобальної економіки на довкілля та зменшення шкідливих наслідків цього впливу.

Книги Чандрана Наїра

Сортувати:

Чандран Наїр

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2020 Категорія: Електронні книжки
Як досягти цілей сталого розвитку: інструкція для України. Тематика Економіка, екологія, сталий розвиток. Про електронну книгу «Держава сталого розвитку. Майбутнє урядування, економіки та суспільства» Чандрана Наїра Демократія не панацея, як заведено вважати. І не все, що
125 грн

Чандран Наїр

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2020 Категорія: Економіка та економічна теорія
Як досягти цілей сталого розвитку: інструкція для України. Тематика видання Економіка, екологія, сталий розвиток. Про що книжка «Держава сталого розвитку. Майбутнє урядування, економіки та суспільства» Чандрана Наїра Демократія не панацея, як заведено вважати. І не все, що працює на

Наїр народився 1954 року, в Малайзії сьомим з вісьмох дітей у родині. Його батьки були незаможними емігрантами з Індії.

Вивчав машинобудування у Великобританії, декілька років працював, потім поїхав до Південної Африки, там будував санітарні водні системи та виступав проти апартеїду. Здобув ступінь магістра з інженерії навколишнього середовища у Бангкоку.

Наїр створив провідну в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, консалтингову компанію з питань екології, займався управлінням природними ресурсами, зараз він входить до ради з питань глобального порядку денного Всесвітнього економічного форуму та виступав там у якості спікера. Його доповіді щодо необхідності докорінних змін у сучасній світовій економічній моделі та зниження норм споживання також були представлені на форумах APEC та ОЕСР.

Своє бачення правильної екологічної політики сьогодення він доводить до суспільства, дописуючи у The Financial Times, The New York Times, The Guardian та The Huffington Post. Є автором двох книжок у яких розглядає заходи збереження довкілля у період глобалізації.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних