Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Богдан-Ігор Антонич - книги автора та біографія

Богдан-Ігор Антонич - фото
Дата народження 05.10.1909
Дата смерті 06.07.1937
Освіта Львівський університет ім. Яна Казимира

Богдан-Ігор Антонич (1909-1937) — український поет - модерніст, прозаїк, драматург, літературознавець початку ХХ століття.

Книги Богдан-Ігоря Антонича

Сортувати:

Богдан-Ігор Антонич

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2012 Категорія: Вірші. Лірика
Скільки ж їх було — молодих і талановитих, поетів (Поетів!), яким би ще жити й творити, писати вірші на радість людям, але яких Бог забрав до себе рано, дуже рано. Отак і Богдан-І гор Антонич (1907—1936)... Дві цифри і рисочка між ними — це життя, сповнене надій і поезії, але ж таке коротке. Він
81 грн

Богдан-Ігор Антонич

Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2008 Категорія: Вітчизняна класика
«Три перстені» – друга прижиттєва поетична збірка Богдана Ігоря Антонича. Вона побачила світ у Львові 1934-го року після попередніх публікацій окремих творів у періодиці. Збірку передруковували у всіх пізніших зібраннях творів Б. І. Антонича, однак окремою книгою (після
104 грн

Богдан-Ігор Антонич

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2008 Категорія: Вірші. Лірика
Скільки ж їх було — молодих і талановитих, поетів (Поетів!), яким би ще жити й творити, писати вірші на радість людям, але яких Бог забрав до себе рано, дуже рано. Отак і Богдан-І гор Антонин (1907—1936)... Дві цифри і рисочка між ними — це життя, сповнене надій і поезії, але ж таке коротке. Він
96 грн
100 грн
-4%

Богдан-Ігор Антонич

Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2012 Категорія: Вірші. Лірика
Книга містить більшість творів із літературного доробку українського письменника Богдана Ігоря Антонича (1909— 1937). Це шість поетичних збірок у повному обсязі, вибрані поезії з-поза збірок, лібрето опери «Довбуш», прозові твори, вибрані літературознавчі статті. У «Додатках»
81 грн

Юрій Винничук, Юрій Косач, Богдан-Ігор Антонич

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2014 Категорія: Вітчизняна класика
Створення антології літератури Львова вже давно на часі. Адже такої кількості книжок і часописів не видавали ніде в Україні, окрім Львова, ще із Середньовіччя. І якщо перший том антології був присвячений творам, які з’явились на світ від давніх часів до початку XX ст., то другий том, що
120 грн
125 грн
-4%

Богдан-Ігор Антонич

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Добірка містить такі поезії: «Натхнення» «Пісня про ізгоя» «Сади» «Заповіт листопаду» «Гострим ножем» «Батьківщина» «Поет» «Вийди з кімнати» «Страшна тінь» «За зорею, що стрілою сяє» «Чайник, втомившись жаром» «День» «Схід сонця» «Зелена віра» «Ніч» «Тюльпани два» «Шевченко» «Похмурий гімн»
1 грн

Богдан-Ігор Антонич

Рейтинг: 4.5
Рік видання: 2013 Категорія: Вірші. Лірика
Це видання – своєрідний путівник світами творчої уяви поета Богдана Ігоря АНТОНИЧА (1909-1937) і художника Олега РИБЧИНСЬКОГО (1969), що провадить нас у мандрівку до непідвладного часові Чаргорода. Тут зустрічаємо дітвака із сонцем у кишені – питливого, рвійного, зачудованого,
53 грн

Народився на Лемківщині в 1909 р. Навчався за спеціальністю польська філологія у Львівському університеті імені Яна Казимира.

Починаючи з 1931 року публікує перші вірші в різних періодичних виданнях. У своїх творах використовує мотиви античності, міфологію поєднує з ідеями авангарду в поезії, цікавиться дописемними культурами. Розкриває тему релігії, поєднуючи язичництво і християнство. Яскравим прикладом літературознавці вважають вірш Різдво, що входить до збірки Три перстені (1934), де провідним мотивом є таїнство різдвяного вечора.

Протягом життя Богдан-Ігор Антонич займається літературознавчою діяльністю — пише рецензії, виступає з доповідями на літературознавчу тему, веде літературну хроніку в журналі «Дажбог», публікує сатиричні фейлетони і пародії.

На його лірику також вплинули і захоплення музикою і малювання.

Помер у 28 років.

Творчість автора довгий час вважалась забороненою і аполітичною. Його називали поетом-містиком. Посмертне визнання вірші Богдана-Ігоря Антонича отримали лише в 60-х роках ХХ ст серед української діаспори і згодом в Україні.

Основні твори: збірки "Привітання життя", "Три перстені", "Книга Лева", "Зелена євангелія", "Ротації" та "Велика гармонія", лібретто до опери Довбуш . Прозові твори - незакінчений роман На другому березі, новела Три мандоліни, сатиричний гротеск Політик.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних