Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 1000 грн.

Побажання

Белінда Сьюард - книги автора

Книги Белінди Сьюард

Белінда Сьюард

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2013 Категорія: Англійська мова Книга в наявності
Set in Poland in the present and during the Second World War, The Beautiful Truth is an unforgettable novel of families, heroism and of the possibilities of finding late love. For readers of Helen Dunmore, Sadie Jones and Rose Tremain.'A thrillingly observant writer and crafter of highly sensual
322 грн
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою: