Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 1000 грн.

Побажання

Беа Джонсон - книги автора та біографія

Беа Джонсон - фото

Беа Джонсон — письменниця, блогерка французького походження. Відома як авторка, що своїм прикладом життя без відходів мотивує мільйони людей у світі. Її перша книга Дім нуль відходів (2013) стала бестселером і перекладена 20 мовами.

Книги Беи Джонсон

Беа Джонсон

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2019 Категорія: Розпродаж Книга в наявності
Беа Джонсон є всесвітньо відомою спікеркою: вона мала доповідь на конференції TED, а зараз подорожує країнами світу з виступами на різноманітних подіях і форумах. ВІД АВТОРА У своїй книжці «Дім — нуль відходів» я згадую про п'ять правил. Перше — відмовитися від речей, які нам непотрібні.
142 грн
158 грн
-10%

Беа Джонсон

Рейтинг: 4.8 (2 відгуки)
Рік видання: 2018 Категорія: Популярна психологія Очікуємо поставку
Бея Джонсон є всесвітньо відомою спікеркою: вона мала доповідь на конференції TED, а зараз подорожує країнами світу з виступами на різноманітних подіях і форумах. ВІД АВТОРА У своїй книжці «Дім — нуль відходів» я згадую про п'ять правил. Перше — відмовитися від речей, які нам непотрібні. Друге
158 грн

1992 року приїхала до США за програмою культурного обміну. Веде свій блог та YouTube канал, де ділиться досвідом захисту довкілля. Виступала з лекціями, зокрема на конференції TED та в штаб-квартирі ООН.

Розпочала практикувати стиль без сміття 2008 року після того, як із чоловіком і дітьми переїхала до Мілл-Валлі в Каліфорнії.

Книга Джонсон це детальний посібник, що допомагає переосмислити власне ставлення до споживання та дає конкретні поради, як звести витрати та відходи в побуті до мінімуму. Її правило п’яти С (скажи Ні зайвому, скорочуй, скористайся повторно, сортуй і утилізуй, сумлінно компостуй) стильно та доступно надихає до змін, що позитивно вплинуть не тільки на здоров’я і фінанси окремої людини, а й на майбутнє цілої планети.

Дім нуль відходів вийшов друком українською (2018).

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою: