Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Баррі Вайнґест - книги автора

Баррі Вайнґест - фото
Дата народження 01.09.1952

Баррі Роберт Вайнґест (Barry Robert Weingast ,1952) - політолог та економіст, старший науковий співробітник Гуверівського інституту (Стенфордський університет). Член Національної академії наук та Американської академії мистецтв і наук. Автор проекту "Реконструкція політики Адама Сміта".

Книги Баррі Вайнґеста

Сортувати:

Дуґлас Норт, Джон Волліс, Баррі Вайнґест

Рейтинг: 4.8 (3 відгуки)
Рік видання: 2017 Категорія: Електронні книжки
Книжка «Насильство та суспільні порядки. Основні чинники, які вплинули на хід історії» пропонує нове бачення проблеми насильства й показує, як тісно пов’язані економічна та політична поведінки. ТЕМАТИКА Суспільствознавство, соціальна поведінка, історія, економіка, політика, право. ПРО
99 грн

Дуґлас Норт, Джон Волліс, Баррі Вайнґест

Рейтинг: 4.2 (3 відгуки)
Рік видання: 2017 Категорія: Економіка та економічна теорія
Книжка «Насильство та суспільні порядки. Основні чинники, які вплинули на хід історії» пропонує нове бачення проблеми насильства й показує, як тісно пов’язані економічна та політична поведінки. ТЕМАТИКА Суспільствознавство, соціальна поведінка, історія, економіка, політика, право. ПРО КНИЖКУ

Баррі Роберт Вайнґест народився 1 вересня 1952 року в Лос-Анджелесі, Каліфорнія, США. Після навчання в середній школі здобув ступінь бакалавра математики в Університеті Каліфорнії, Санта-Круз. 1978 року отримав ступінь доктора філософії в Каліфорнійському технологічному інституті. Був запрошеним професором Каліфорнійського університету в Берклі, Корнелльської юридичної школи, Юридичнї школи Вірджинії та Вищої школи бізнесу при Стенфордському Університеті. Працював в декількох інститутах, пов'язаних зі Стенфордським університетом, включаючи Стенфордський центр міжнародного розвитку, Стенфордський центр міжнародних досліджень та Інститут навколишнього середовища Вудса. Вайнгаст також був науковим співробітником Американської академії мистецтв і наук з 1996 року. Нині старший науковий співробітник інституту Гувера. Член Національної академії наук та Американської академії мистецтв і наук.

Дослідження Вайнгаста зосереджені на взаємодії політики та економіки. Приділяючи особливу увагу політичним основам ринків, конституції і демократії, а також політико-економічним аспектам розвитку, він багато вивчав проблеми федералізму і децентралізації, правових інститутів і верховенства закону, регулювання і демократії. Вайнгаст є співавтором книги "Насильство та суспільні порядки. Основні чинники, які вплинули на хід історії" (Violence and Social Orders: A Conceptual Framework for Interpreting Recorded Human History). Також він займався редагуванням Оксфордського довідника з політичної економії (Oxford University Press, 2006). Загалом автор написав 204 наукові роботи в 415 виданнях, які перекладені багатьма мовами світу та зберігаються в 7864 бібліотечних фондах.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних