Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Баррі Дж. Нейлбафф - книги автора

Баррі Нейлбафф - фото
Дата народження 11.07.1958
Нагороди Літературна премія Меморіального фонду Джеррі С. Коена
Освіта Оксфордський університет

Баррі Нейлбафф — американський економіст. Викладач Єльської школи менеджменту. Експерт теорії ігор та її застосування в бізнес-стратегії. Найуспішніші книги «Стратегічне мислення» та «Мистецтво стратегії» продані накладом 400 тисяч друкованих примірників.

Книги Баррі Нейлбаффа

Сортувати:

Авінаш Діксіт, Баррі Нейлбафф

Рейтинг: 4.8 (1 відгук)
Рік видання: 2019 Категорія: Популярна психологія
Система науково доведених стратегій, що зроблять ваш бізнес і життя успішнішими. Тематика книги Бізнес, саморозвиток. Про книгу «Миcтeцтвo cтpaтeгiї. Путiвник дo уcпixу в життi тa бiзнeci вiд eкcпepтiв тeopiї гpи» Aвiнaш К. Дiкciт, Бappi Дж. Нeйлбaфф Cтpaтeгiчнe миcлeння — цe миcтeцтвo
320 грн

Вивчав математику та економіку у Массачусетському технологічному університеті, докторський ступінь здобув у Оксфорді. Окрім викладацької діяльності, має багатий досвід консультування транснаціональних корпорацій: «American Express», «McKinsey», «Google». Співзасновник і директор успішної компанії «Honest Tea», об’єм продаж якої зріс з 0 до 70 мільйонів доларів.

Онлайн-курс переговорів Нейлбаффа — один з найпопулярніших на платформі «Coursera» та нараховує 67 тисяч активних студентів.

Творчий доробок складають книги у співавторстві: «Економіка для недосконалого світу» (збірка есеїв), «Чому б і ні? Як використовувати щоденну винахідливість для вирішення великих і малих проблем» (2003), «Інвестиції життєвого циклу» (2010).

Українською мовою перекладено «Миcтeцтвo cтpaтeгiї. Путiвник дo уcпixу в життi тa бiзнeci вiд eкcпepтiв тeopiї гpи» («Наш формат», 2019).

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних