Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Арт Шпіґельман - книги автора

Арт Шпіґельман - фото
Дата народження 15.02.1948
Нагороди Yellow Kid Award (1982), Спеціальна Пулітцерівска премія (1992), Sproing Award (1993), Премія Зігфріда Унзельда (2012), Edward MacDowell Medal (2018)
Освіта Caxton College, High School of Art and Design, New York City

Арт Шпіґельман (Art Spiegelman) – американський художник та письменник, автор графічного роману «Маус», лавреат Пулітцерівської премії. У минулому редактор антологій коміксів «Arcade» та «Raw»також працював художником в «The New Yorker».

Книги Арт Шпіґельмана

Сортувати:

Арт Шпіґельман

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2020 Категорія: Комікси і графічні романи
Головний герой «Мауса» розпитує батька про довоєнне життя і досвід під час Голокосту, щоб створити про це комікс. «Маус» – один із найцікавіших літературних текстів про травму другого-третього покоління після катастрофи, про тих, хто виріс у тіні чужого болю й
450 грн

Арт Шпіґельман народився 1948 року у Стокгольмі. Його батьки, польські євреї, пройшли концтабори під час війни, змогли вижити, були звільнені у 1944 році та переїхали до Швеції, де й прийшов у широкий світ майбутній художник. Згодом родина переїхала до Сполучених Штатів, де він закінчив коледж і навчався у Вищій школі мистецтв та дизайну. Після навчання влаштувався до компанії Topps, де займався розробкою дизайну наліпок та колекційних карток, ця робота забезпечувала його найближчі 20 років, деякі серії ілюстрацій створені в цей період є визначними віхами у творчості Шпіґельмана.

В 70-х молодий художник починає експериментувати в царині коміксу й швидко набуває популярності в андеграундних колах. Саме в цей час він розпочинає роботу над своїм Magnum Opus: метафоричним літописом голокосту, де євреї зображені мишами, а нацисти котами. В цій роботі він рефлексує над історією своєї родини, адже у жорна нацистської ідеології трапили не лише його батьки, а й інші члени родини. Цей твір викликав широкий резонанс і приніс автору Пулітцерівську премію. Комікс перекладений багатьма мовами, українською вийшов у видавництві «Видавництво» у 2020 році.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних