Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Анна-Марі Слотер - книги автора та біографія

Анна-Марі Слотер - фото
Дата народження 27.09.1958
Освіта Гарвардський університет, Принстонський університет, Вустерський коледж, Оксфорд

Анна-Марі Слотер – юристка, аналітикиня з зовнішньої політики, лекторка та редакторка. Здобула ступінь бакалавра в Прінстонському університеті та закінчила магістратуру Вустерського коледжу в Оксфорді. Докторка права Гарвардського юридичного факультету та філософії з міжнародних відносин в Оксфорді. Авторка низки книг з права, міжнародних відносин та гендерної політики сьогодення.

Книги Анни-Марі Слотер

Сортувати:

Анна-Марі Слотер

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2018 Категорія: Електронні книжки
Одна з кращих книжок року за версією Washington Post, NPR та Economist. ТЕМАТИКА. Суспільні відносини, рівність, права людини. ПРО ЕЛЕКТРОННУ КНИГУ. Сьогодні жінкам постійно доводиться перебувати у стресових умовах, коли їхня кар’єра й сім’я — на різних шальках терезів. Якою має бути
99 грн

Анна-Марі Слотер

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2018 Категорія: Мотиваційна література
Одна з кращих книжок року за версією Washington Post, NPR та Economist. ТЕМАТИКА Суспільні відносини, рівність, права людини. ПРО КНИЖКУ Сьогодні жінкам постійно доводиться перебувати у стресових умовах, коли їхня кар’єра й сім’я — на різних шальках терезів. Якою має бути справжня

Під час своєї академічної кар'єри Слотер викладала в Принстонському, Чиказькому та Гарвардському університеті. З 2002 по 2009 рік вона була деканом Школи публічних і міжнародних справ Вудро Вілсона в Прінстонському університеті та професоркою університету Берта Керстеттера з політики та міжнародних відносин.

Вона є колишнім президентом Американського товариства міжнародного права, а також президентом та генеральною директоркою дослідницького центру New America. Анна-Марі Слотер була першою жінкою, яка працювала директором з політичного планування в Державному департаменті США у блоку державного секретаря США Хіларі Клінтон.

У 2015 році Слотер опублікувала книгу «Між двох вогнів. Чому ми досі обираємо між роботою та сім'єю». Цей науково-публіцистичний твір висвітлює аспекти гендерної нерівності та проблеми, що постають перед сучасними жінками в сім’ї та бізнесі. Книгу Слотер перекладено українською у 2018 році видавництвом «Наш формат».

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних