Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Андрій Варламов - книги автора

Андрій Варламов - фото
Дата народження 25.04.1954

Андрій Варламов - завзятий популяризатор науки: лектор, журналіст, редактор, видавець, письменник. Відомий вчений у галузі фізики конденсованої речовини, автор книги "Несамовита фізика. Скрипка, піца, вино і надпровідність", яка була видана у "Наш Формат"

Книги Андрій Варламов

Андрій Варламов, Лев Асламазов

Рейтинг: 4.8 (2 відгуки)
Рік видання: 2019 Категорія: Топ-20 "Нашого формату" Книга в наявності
ТЕМАТИКА Фізика, природничі науки, наукпоп. ПРО КНИЖКУ Усі ми в школі вивчали фізику, але чи знайшли пояснення всім тим дивовижним речам, що нас оточують? Автори цієї книжки, досвідчені науковці Лев Асламазов й Андрій Варламов, виходять за межі традиційного шкільного предмета й із
Рейтинг: 4.7 (2 відгуки)
Категорія: Електронні книжки Електронний контент
ТЕМАТИКА Фізика, природничі науки, наукпоп. ПРО КНИЖКУ Усі ми в школі вивчали фізику, але чи знайшли пояснення всім тим дивовижним речам, що нас оточують? Автори цієї книжки, досвідчені науковці Лев Асламазов й Андрій Варламов, виходять за межі традиційного шкільного предмета й із
125 грн

Народився 25 квітня 1954 р. в Києві. Доктор фізико-математичних наук (1988). Професор (1990). Член-кореспондент Італійської академії наук і мистецтв Брери (2009). Премія Ленінського комсомолу в області фізики (1986), Prix Roberval Grand Public (2015), премія Боголюбова (2018).

Випускник київского фізико-математичного ліцею № 145 (1971). Закінчив з відзнакою Московський фізико-технічний інститут, кафедру «Проблеми теоретичної фізики» при ІТФ ім. Л.Д. Ландау (1977). У вісімдесяті роки працював на кафедрі теоретичної фізики Московського інституту Сталі та сплавів, потім у теоретичній групі фізики конденсованого стану Аргонської національної лабораторії, США. Від 1999 року провідний науковий співробітник Інституту надпровідності, нових матеріалів та приладів Італійської національної ради по дослідженням (SPIN-CNR).

Андрій Варламов - відомий вчений у галузі фізики конденсованої речовини. Найважливіших результатів він досяг у теорії надпровідності, теорії флуктуацій у надпровідниках, теорії електронних топологічних переходів, теплопередачі в металах та надпровідниках. Він - автор монографії «Теорія флуктуацій у надпровідниках», семи оглядових статей та понад 170 наукових праць.

Андрій Варламов - завзятий популяризатор науки: лектор, журналіст, редактор, видавець, письменник. Його науково-популярна книга «Дивовижна фізика» у своїй першій версії була опублікована в 1987 році, а протягом наступних 30 років витримала п’ятнадцять виданнь на семи мовах. Стаття «Фізика випікання хорошої піци», написана у співпраці з Андреасом Глацом та Серджо Грассо, стала бестселером 2018 року." Єсилевський, Шарапов, Габович, Антон Синенко, Локтєв, Загородній, Яцків (контакти у Шарапова)

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних