Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Андрій Содомора - книги автора

Андрій Содомора - фото
Дата народження 01.12.1937
Нагороди Премія імені Максима Рильського (1986), Премія імені Григорія Кочура (2010), Премія міста літератури ЮНЕСКО (2019)
Освіта Львівський національний університет імені Івана Франка

Андрій Содомора – сучасний український письменник, перекладач-мовознавець, професор класичної філології. Автор чималої кількості монографій, есеїв та низки перекладів античної літератури з грецької мови та латини. Входить до складу Національної спілки письменників України та Наукового товариства ім. Тараса Шевченка.

Книги Андрія Содомора

Сортувати:

Андрій Содомора

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Вірші для дітей
У поетичній збірці «Скельця розмальовані», що адресована і дітям, і дорослим, - про світ довкола нас, яким він є, якщо дивитися на нього очима дитини, але - крізь скельця усього побаченого, почутого, прочитаного й осмисленого впродовж багатьох років літературної праці.
150 грн

Андрій Содомора, Василь Ґабор, Андрій Кісь

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2016 Категорія: Архітектура. Скульптура
Літературна аґенція "Піраміда" разом з групою львівських авторів - видатним українським перекладачем Андрієм Содоморою, латиністом Маркіяном Домбровським та знаним книжковим дизайнером і художником Андрієм Кісем - дарує українському читачеві унікальне літературно-мистецьке видання "Anno Domini.
562 грн

Андрій Содомора

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2021 Категорія: Літературознавство
Книжка «Про що писати...» – це своєрідна «екранізація» живої, в стані її народження, образної думки про найрізноманітніше, навіяне моментом: від невловних порухів у світі людської душі, мікросвіту, – й до пейзажів макросвіту. Присутність у цій книжці творів європейської, передусім античної
190 грн

Андрій Содомора

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2020 Категорія: Казки
Байка про сільську й міську миші (за мотивами Горація) - про вічне: про людське щастя, у чому воно; про місто й село, про життя у злагоді з собою - і природою.
100 грн

Андрій Содомора

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2018 Категорія: Сучасна українська проза
ПРО КНИГУ У цій книжці — спроба реконструювати життя думок, образів, настроїв у духовному просторі. Автор сприяє їхнім зустрічам, долучається до бесіди, запрошує до неї й Читача.
120 грн

Андрій Содомора

Рейтинг: 4.7
Рік видання: 2003 Категорія: Сучасна українська проза
"На час оглянься добрими очима – усе, що міг, він дав". (Емілі Дікінсон). У тому часі – постаті, обличчя, голоси. Книжка в есеїстичному ключі розповідає переважно про філологів – тих, хто любить слово і вміє живим голосом ту любов передати своїм учням; тут також представники інших творчих професій,
33 грн

Андрій Содомора

Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2017 Категорія: Вітчизняна класика
У книжці – розповідь про вихід у світ українського перекладу новознайденої тоді комедії давньогрецького драматурга Менандра «Відлюдник» (1962); про тих, хто сприяв перекладачеві і в праці над його першою книжкою, і в її опублікуванні; тут – роздуми про переклад, про слово загалом, про вічне. Автор,
149 грн

Андрій Содомора

Рейтинг: 4.1
Рік видання: 2005 Категорія: Вірші. Лірика
Андрій Содомора зумисне пов’язав назву своєї книжки з відомими “Історичними проходами по Львові” І. Крип’якевича, запрошуючи читачів на прогулянку вуличками рідного міста, знайомого і незнайомого. Така мандрівка принесе не тільки насолоду, але й поглибить знання з історії Львова.
48 грн

Андрій Содомора

Рейтинг: 4.2
Рік видання: 2006 Категорія: Публіцистика
Автор "Студій одного вірша", перекладач і письменник Андрій Содомора, ділиться багаторічним досвідом дослідження та перекладання лірики Горація, критичним баченням не лише своїх, а й інших. українських і чужомовних, інтерпретацій знаменитих од співця золотої середини. У рамках "студій.." - аналіз
42 грн

Андрій Содомора

Рейтинг: 4.0
Рік видання: 2014 Категорія: Сучасна українська проза
У новій книзі Андрія Содомори «Сльози речей» живе незвичайний Львів – Львів тонких настроїв та почуттів. Рефреном тут можуть слугувати слова Верґілія «Є таки сльози речей, і що смертне – торкається серця». І як загублена на білому снігу рукавичка плаче за своєю господинею, так самотня людина у
267 грн

Андрій Содомора

Рейтинг: 4.5
Рік видання: 2012 Категорія: Публіцистика
Пропонований зшиток – це подані в есеїстичному ключі нотатки про мову, а не впорядковані рекомендації щодо того, як правильно говорити, писати. Автор, перекладач і письменник Андрій Содомора, ділиться своїми роздумами над словом, його вагою в житті людини. Під особливим наголосом тут –
26 грн

Народився 1 грудня 1937 року у селі Вирів на Галичині. Студіював філологічні дисципліни Львівського національного університету ім. Івана Франка. Наразі є професором кафедри класичної філології alma mater, де висвітлює численні здобутки в обраній галузі у низці критично-оглядових статтях та науково-дослідницьких праць.

Серед доробку Андрія Содомори такі книги, як «Наодинці зі словом» (1999), «Лініями долі» (2003), «Наодинці зі Львовом» (2006), «Шевченків садок і Франкове поле» (2015), «Історія одного перекладу, або моя перша книжка» (2017), «Скельця розмальовані» (2019) та ін.

Наукові досягнення провідного філолога відзначені багатьма преміями та нагородами у царині наукового слова. Він є лауреатом державної премії імені Григорія Кочура, переможцем літературної премії фундації Антоновичів тощо. Вшанований Кавалерським орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних