Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 1000 грн.

Побажання

Андерс Ерікссон - книги автора та біографія

Андерс Ерікссон - фото

Андерс Ерікссон шведський психолог та дослідник, професор Стокгольмського університету та доктор психологічних наук у Флоридському державному університеті. Автор та співавтор дослідницьких книг у галузі професійного вдосконалення, вироблення тактик та стратегій навчання.

Книги Андерса Ерікссона

Роберт Пул, Андерс Ерікссон

Рейтинг: 4.8 (1 відгук)
Рік видання: 2018 Категорія: Бізнес-психологія Книга в наявності
ТЕМАТИКА Саморозвиток. Психологія ПРО КНИЖКУ Якщо ви мрієте досягти вершин професіоналізму, є дві новини — приємна й не надто. Почнімо з другої. Навіть якщо ви присвятите певній справі дуже багато часу, немає гарантії, що рухатиметеся вперед. Популярна формула «10 тисяч годин, щоб стати
140 грн
175 грн
-20%

Роберт Пул, Андерс Ерікссон

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки Електронний контент
Тематика електронної книги Саморозвиток. Психологія Про що книга Якщо ви мрієте досягти вершин професіоналізму, є дві новини — приємна й не надто. Почнімо з другої. Навіть якщо ви присвятите певній справі дуже багато часу, немає гарантії, що рухатиметеся вперед. Популярна формула «10 тисяч
105 грн

Предметом вивчення Ерікссона є питання, які стосуються пізнавальних здібностей, саморозвитку та інших факторів, що допомагають максимізувати людський потенціал та посилити концентрування на меті.

Ерікссон був співредактором енциклопедії для психологів «Кембриджського довідника експертизи та експертних результатів» (2006 р.). Також він є почесним членом Американської психологічної асоціації (АПА), міжнародної організації, що об'єднує провідних психологів світу.

У 2016 році Андерс Ерікссон та бізнес-тренер Роберт Пул опублікували науково-публіцистичний твір «Шлях до вершини. Наукові поради про те, як досягнути професіоналізму». Ця книга надає можливість широкому колу читачів виробити власну ефективну модель навчання для досягнення успіху в житті та бізнесі. Книгу перекладено українською у 2018 році видавництвом «Наш формат».

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою: