Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Андерс Ерікссон - книги автора та біографія

Андерс Ерікссон - фото
Дата народження 27.10.1947
Освіта Stockholm University

Андерс Ерікссон – шведський психолог та дослідник, професор Стокгольмського університету та доктор психологічних наук у Флоридському державному університеті. Автор та співавтор дослідницьких книг у галузі професійного вдосконалення, вироблення тактик та стратегій навчання.

Книги Андерса Ерікссона

Сортувати:

Роберт Пул, Андерс Ерікссон

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Тематика електронної книги Саморозвиток. Психологія Про що книга Якщо ви мрієте досягти вершин професіоналізму, є дві новини — приємна й не надто. Почнімо з другої. Навіть якщо ви присвятите певній справі дуже багато часу, немає гарантії, що рухатиметеся вперед. Популярна формула «10 тисяч
99 грн

Роберт Пул, Андерс Ерікссон

Рейтинг: 4.8 (3 відгуки)
Рік видання: 2018 Категорія: Бізнес-психологія
ТЕМАТИКА Саморозвиток. Психологія ПРО КНИЖКУ Якщо ви мрієте досягти вершин професіоналізму, є дві новини — приємна й не надто. Почнімо з другої. Навіть якщо ви присвятите певній справі дуже багато часу, немає гарантії, що рухатиметеся вперед. Популярна формула «10 тисяч годин, щоб стати

Предметом вивчення Ерікссона є питання, які стосуються пізнавальних здібностей, саморозвитку та інших факторів, що допомагають максимізувати людський потенціал та посилити концентрування на меті.

Ерікссон був співредактором енциклопедії для психологів – «Кембриджського довідника експертизи та експертних результатів» (2006 р.). Також він є почесним членом Американської психологічної асоціації (АПА), міжнародної організації, що об'єднує провідних психологів світу.

У 2016 році Андерс Ерікссон та бізнес-тренер Роберт Пул опублікували науково-публіцистичний твір «Шлях до вершини. Наукові поради про те, як досягнути професіоналізму». Ця книга надає можливість широкому колу читачів виробити власну ефективну модель навчання для досягнення успіху в житті та бізнесі. Книгу перекладено українською у 2018 році видавництвом «Наш формат».

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних