Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Анча Баранова - книги автора

Анча Баранова - фото
Дата народження 10.06.1971
Нагороди Member of the Human Genome Organisation, the American Society of Human Genetics, the Federation of the European Biochemical Societies, the Academy of Sciences of the State of Virginia

Анча Баранова (Ancha Baranova) – докторка біологічних наук, професорка Школи системної біології та директорка Центру з вивчення хронічних метаболічних захворювань в Університеті Джорджа Мейсона (США). Фахівчиня у галузі функціональної геноміки та системної біології.

Книги Анчи Баранової

Сортувати:

Анча Баранова

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2020 Категорія: Аудіокниги
Як вберегти себе та близьких від COVID-19 та позбутися полону міфів. ТЕМА АУДІОКНИГИ Здоров’я, медицина. ПРО АУДІОКНИГУ «КОРОНАВІРУС. ІНСТРУКЦІЯ З ВИЖИВАННЯ» АНЧІ БАРАНОВОЇ Covid-19 змусив переглянути плани на найближче майбутнє майже всіх жителів планети. Проте більшість населення досі

Анча Баранова

Рейтинг: 4.5 (4 відгуки)
Рік видання: 2020 Категорія: Професійна медицина та фармакологія
Як вберегти себе та близьких від COVID-19 та позбутися полону міфів. ТЕМАТИКА КНИЖКИ Здоров’я, медицина. ПРО КНИЖКУ «КОРОНАВІРУС. ІНСТРУКЦІЯ З ВИЖИВАННЯ» Covid-19 змусив переглянути плани на найближче майбутнє майже всіх жителів планети. Проте більшість населення досі перебуває в

Анча Баранова

Рейтинг: 5.0 (1 відгук)
Рік видання: 2020 Категорія: Електронні книжки
Як вберегти себе та близьких від COVID-19 та позбутися полону міфів. ТЕМАТИКА ЕЛЕКТРОННОЇ КНИГИ Здоров’я, медицина. ПРО ЕЛЕКТРОННУ КНИЖКУ «КОРОНАВІРУС. ІНСТРУКЦІЯ З ВИЖИВАННЯ» Covid-19 змусив переглянути плани на найближче майбутнє майже всіх жителів планети. Проте більшість населення

Анча Баранова (справжнє ім’я Анна) – американська науковиця російського походження, більше 20-ти останніх років живе і працює в США.

Професорка Школи системної біології у Коледжі наук Університету Джорджа Мейсона, у цьому ж університеті керує Центром з вивчення хронічних метаболічних та рідкісних захворювань. Проводить дослідження у галузі молекулярної біології, геноміки людини, біоінформатики.

Серед досягнень науковиці – членство у відомих наукових організаціях, включаючи Міжнародну організацію з вивчення геному людини (HUGO), Американське товариство генетики людини (ASHG), Федерація європейських біохімічних товариств (FEBS) та Академія наук штату Вірджинія.

Анча Баранова є авторкою багатьох наукових праць, публікується у міжнародних журналах та форумах, серед яких: Clinical Cancer Research, Genomics, Hepatology, FASEB Journal, FEBS Letters, Bioinformatics, Oncogene, Leukemia & Lymphoma тощо.

В Україні видано книгу «Коронавірус. Інструкція з виживання» видавництвом Наш Формат. Головне завдання цього соціального проекту – допомогти читачам розібратися з профілактикою захворювань на коронавіруси і вберегтися під час пандемії. Договір про передачу прав укладений видавництвом безпосередньо з авторкою книги.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних