Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Абхіджіт Банерджі - книги автора та біографія

Абхіджіт Банерджі - фото
Дата народження 21.02.1961
Нагороди Нобелівська премія з економіки, Guggenheim Fellowship, BBVA Foundation Frontiers of Knowledge Awards
Освіта Гарвардський університет, Presidency College of the University of Calcutta, Jawaharlal Nehru University

Абхіджіт Банерджі – економіст, лектор та письменник. Здобув освіту у школі Саус Поінт та Президентському коледжі в Калькутті. У 1983 році отримав ступінь магістра економічних наук в Університеті Джавахарлала Неру в Делі. Також Банерджі має ступінь професора економіки Центру соціальних наук Калькутти та Департаменту економіки Президента. Автор бестселерів з економіки, соціальної політики та суспільно-політичних питань.

Книги Абхіджіта Банерджі

Сортувати:

Естер Дюфло, Абхіджіт Банерджі

Рейтинг: 5.0 (1 відгук)
Рік видання: 2021 Категорія: Електронні книжки
Економіка майбутнього: зробити світ людянішим. Тематика книги Світова економіка, економічна теорія, прийняття рішень, торгівля, податки, кліматичні зміни. Опис книги "Дієва економіка для важких часів" Естер Дюфло, Абхіджіта Банерджі Апокаліпсис можна спинити — принаймні економічний.
140 грн
ТОП продажу ТОП продажу
Дієва економіка для важких часів - фото обкладинки книги 170

Естер Дюфло, Абхіджіт Банерджі

Рейтинг: 5.0 (1 відгук)
Рік видання: 2021 Категорія: Економіка та економічна теорія
Економіка майбутнього: зробити світ людянішим. Тематика книги Світова економіка, економічна теорія, прийняття рішень, торгівля, податки, кліматичні зміни. Опис книги "Дієва економіка для важких часів" Естер Дюфло, Абхіджіта Банерджі Апокаліпсис можна спинити — принаймні економічний.

Естер Дюфло, Абхіджіт Банерджі

Рейтинг: 4.7 (5 відгуків)
Рік видання: 2017 Категорія: Електронні книжки
«Економіка бідності» — найкраща бізнес-книжка 2011 року за версією Financial Times і Goldman Sachs. ТЕМАТИКА. Економіка, психологія, фінанси, соціальна політика; економічне зростання, суспільно-політичний розвиток країн. ПРО ЕЛЕКТРОННУ КНИГУ. П’ятнадцять років роботи з бідними людьми в

Естер Дюфло, Абхіджіт Банерджі

Рейтинг: 5.0 (5 відгуків)
Рік видання: 2017 Категорія: Аудіокниги
«ЕКОНОМІКА БІДНОСТІ» — НАЙКРАЩА БІЗНЕС-КНИЖКА 2011 РОКУ ЗА ВЕРСІЄЮ FINANCIAL TIMES І GOLDMAN SACHS. Тематика Економіка, психологія, фінанси, соціальна політика; економічне зростання, суспільно-політичний розвиток країн. Про аудіокнигу П’ятнадцять років роботи з бідними людьми в десятках

Естер Дюфло, Абхіджіт Банерджі

Рейтинг: 4.8 (5 відгуків)
Рік видання: 2017 Категорія: Фінанси
14 жовтня 2019 року авторка книжки "Економіка бідності. Як звільнити світ від злиднів" Естер Дуфло разом з Абхіджит Банерджі та Майклом Кремером отримали Нобелівську премію з економіки за експериментальний підхід у боротьбі з бідністю. «Економіка бідності» — найкраща бізнес-книжка 2011 року за
Акція Акція
Чому Азії вдалося? - фото обкладинки книги 38

Джо Стадвелл, Естер Дюфло, Абхіджіт Банерджі

Рейтинг: 4.7
Рік видання: 2017 Категорія: Економіка та економічна теорія
Чому Азії вдалося У чому причина стрімкого економічного злету Китаю? Чому не можна беззастережно довіряти думці неоінституціоналістів? Де «золота середина» в керуванні економікою держави? На ці та інші питання шукає відповідь репортер Financial Times Джо Стадвелл. Він аналізує три головні
527 грн
585 грн
-10%

Банерджі є співзасновником Лабораторії з досліджень проблем бідності ім. Абдула Латіфа Джаміля Массачусетського технологічного інституту. Він є членом Консорціуму в галузі фінансових систем та соціальної політики. Банерджі. Стипендіат Мак-Артура та Лауреат гранту Ґуґґенгайма.

Наразі Банерджі обіймає посаду професора економіки в Массачусетському технологічному інституті Банерджі та бере участь у блоку приватного економічного науково-дослідного консорціуму в низці країн, що розвиваються.

Абхіджіт Банерджі здобув визнання як автор та співавтор бестселера «Економіка бідності. Як звільнити світ від злиднів». У цій науково-публіцистичній книзі автор приділяє увагу глибинним питанням економіки, соціальної політики та суспільно-політичним чинникам, що обумовлюють безупинну ескалацію бідності у світі. Цю книгу було перекладено у 2017 році видавництвом «Наш формат».

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних