Книжка «Управління викликами. Як застосувати спортивну стратегію у житті та бізнесі»

Володимир Кличко пропонує 12 ключових принципів, які допоможуть подолати перешкоди та досягти мети в будь-якій справі.

Книги від Кличко в Наш Формат
Володимир Кличко — український боксер, олімпійський чемпіон з боксу в надважкій ваговій категорії, чемпіон світу з боксу у важкій ваговій категорії за версіями WBO, IBF, IBO, WBA. Понад 25 років присвятив боксу й досяг надзвичайних висот. Рік тому оголосив про завершення спортивної кар'єри. Водночас протягом життя він опікувався й кар'єрою поза великим спортом. Володимир став засновником промоутерської компанії K2 Promotions, благодійної організації Klitschko Foundation, компанії Klitschko Management Group. У 2016 році розробив авторський курс з менеджменту, який викладає в Університеті Санкт-Ґаллена у Швейцарії. У 2017 році Володимир Кличко представив книжку «Challenge Management — Was Sie als Manager vom Spitzensportler lernen können» німецькою мовою. Цього року видавництво «Наш формат» презентувало український переклад. У цій книжці Володимир Кличко пропонує стратегію управління викликами, яку він напрацював протягом спортивної кар'єри й успішно застосовує в житті та бізнесі. Володимир розповідає про своє життя, ділиться історіями з власної спортивної кар'єри, а також досвідом підприємництва.

Книжка «Управління викликами. Як застосувати спортивну стратегію у житті та бізнесі»
Хай якою справою ми займаємося: власним бізнесом, побудовою кар'єри чи спортом, ми щодня стикаємося зі складними ситуаціями й випробуваннями. Цих викликів неможливо уникнути, однак можна навчитися управляти ними.
Володимир Кличко понад 25 років присвятив боксу й досяг надзвичайних висот, ставши чемпіоном світу та олімпійським чемпіоном.
У цій книжці Володимир Кличко пропонує стратегію управління викликами, яку він напрацював протягом спортивної кар'єри й успішно застосовує в житті та бізнесі.
Володимир — переможець, хоч і зазнавав поразок і програвав бої. Проте завжди боксував на високому рівні, брав реванші і ніколи не втрачав позитивного настрою. Захоплююся тим, що Володимир більше вчиться на власних помилках, ніж на успіхах.
Книга Управління викликами Кличко
Арнольд Шварценеґґер
Цитати з книжки
Про дитинство та дисципліну
Моє дитинство та юність були сформовані позашкільними завданнями, пов'язаними із суворою дисципліною. Через те що часто переїжджали (батько був військовим, і ми мусили міняти місце проживання щопару років), ми з братом часто мали пристосовуватися до нових класів, учителів і загалом оточення. Якщо я не був достатньо зайнятий з домашніми завданнями, то мама знаходила мені заняття. Вона весь час давала мені читати нові романи, які змушували мене замислюватися. Якщо під час канікул мені не було чим зайнятися, вона організовувала мені роботу. Аби я ніколи не нудився, вона просила допомагати їй удома чи заохочувала випробовувати нові хобі.
Про першу роботу
Мені було одинадцять, і саме починалися довгі літні канікули. Три місяці свободи. Мама розповіла, що в неї на заводі є робота на цей період. Тоді ми вже жили в Києві, і вона працювала на заводі з виробництва ліфтів. Я хотів мати кишенькові гроші, тому одразу захопився ідеєю й погодився.
Про брата
Скільки себе пам'ятаю, я завжди орієнтувався на брата. Батьки рано переклали на нього відповідальність за мене. Я ходив з ним скрізь. Він був моїм наглядачем, орієнтиром і прикладом. І моїм найкращим другом. Якщо він цікавився спортом, то і я ним цікавився. Він щойно вийшов на ринг, а я вже мріяв про свій перший поєдинок. Для мене не мало жодного значення, що нас розділяла п'ятирічна різниця у віці. Навпаки: я вчився на його досягненнях.
Про бокс як шлях до подорожей
На прикладі Віталія я бачив, які можливості дав йому бокс. На кого ж іще мені було орієнтуватися, як не на нього — мій приклад для наслідування, мого союзника та найкращого друга? Він учився на фізкультурному факультеті університету й уже не один рік брав участь у міжнародних поєдинках з боксу та кікбоксингу. Кілька місяців тому він був у США. Тепер це може звучати дивно, але тоді я був неймовірно вражений: він привіз кока-колу, американські футболки і сувеніри. Мені теж цього хотілося. Отже, бокс міг стати засобом досягнення цілей. Спорт мав допомогти мені втілити мою мету — подорожувати.
Ця книжка розповість вам про справжню людину виклику, покаже, як слід долати життєві випробування. Як каже сам Володимир: «Якщо ти можеш контролювати розум, ти можеш контролювати все». Усі ми боремося. Усі зазнаємо поразок. І кожен з нас здатен піднятися і йти вперед. Володимир показує нам приклад, якому можна вірити.
Фото книги Управління викликами
Білл МакДермотт,
виконавчий директор і член правління компанії SAP
Про здорову амбітність
Для мене не існувало обмежень. Навіть тоді, коли я зрозумів, що Віталій був бійцем від бога і його здібності були вродженим даром. У мене була схожа схильність, яку багато хто з мого оточення називав талантом, але я мусив тяжко працювати над її реалізацією. У цьому мені допомагала здорова амбітність. Пізніше ми придумали собі короткі мотиваційні лозунги. «Народжений битися» — такий слоган я придумав для Віталія. «Народжений перемагати», — часто казав мені Віталій.
Про бій один проти одного
Ми пообіцяли мамі ніколи не битись один проти одного. І тримали слово. Ми ніколи не пішли б на це. І хоча тренер разом зі спонсором намагалися нас переконати, їм це не вдалося.
Про батьків
Тим, що успіх ніколи не затьмарював нас, ми завдячуємо передусім батькам. Тато дав нам приклад дисциплінованості, стриманості, загартованості й поваги. Мама, за професією вчителька, прагнула, щоб ми розуміли, що освіта — це важливий інструмент у житті. Так, для нас обох було очевидним, що, попри спорт, ми маємо закінчити університет і навіть написати дисертації. Іншого шляху наші батьки не зрозуміли б.
Про плани розвивати власний бренд
Мій план полягав у тому, щоб ми з Віталієм самі стали брендом. Звісно, на той час це звучало дуже амбітно. Тоді не було жодного боксера, який був би брендом. Звісно, деякі мали прізвиська, котрі описували їхні боксерські риси. Але тоді було не прийнято, щоб вони уособлювали певні цінності та послідовно їх просували через спорт.
Коли я прочитав книжку, я відчув позитивний адреналін, тому що нарешті я знайшов ті речі, про які ми не надто часто говоримо в рамках курсів МВА.
Книги Кличка в Наш Формат
Олександ Саврук,
декан Києво-Могилянської бізнес школи
Про ускладнення стосунків з промоутером
Готувався до бою як завжди. Коли ж незадовго до поєдинку побачив свої рукавиці, мені всередині все перевернулося. Уперше за весь час моїх боїв на них було надруковано рекламу. Я був приголомшений. Текст чи зображення на рукавицях неймовірно відволікають боксера. Чому зі мною ніхто цього не обговорив? На жаль, у мене не було вибору: я не міг поміняти рукавиці.
Ця пара була офіційно передана для бою. Отже, треба було їх одягти. Віталій, як завжди, прийшов за кілька годин до поєдинку й допомагав замальовувати рекламу маркером. Я намагався стримати своє роздратування, але це не дуже вдавалося. Я був розлючений.
Про заснування власної промоутерської компанії
Заснування власної компанії було й ризикованим, бо це відповідальність за проведення наших подій з тисячами глядачів. Проте я не сумнівався в тому, що взяти кермо у власні руки було правильним ходом.
Про завершення кар'єри
Мене завжди жахав той факт, що всесвітньо відомі спортсмени мало замислюються над тим, чим вони займатимуться після завершення кар'єри. Закінчення кар'єри захоплює їх зненацька… Я завжди хотів уникнути цього відчуття пустоти, тому ми почали обговорювати, яка «сцена» чекатиме на мене після рингу. Перша стратегія, яку ми розробили, називалася «Кар'єра після кар'єри», а паралельно ми обговорювали «Кар'єру під час кар'єри» та розробляли стратегії для філософії бренда.
Про перенесення принципів спорту у бізнес
Основою для опанування викликів є ментальна міць та фізична сила. Вони стоять на чотирьох колонах, що підтримували мене як спортсмена протягом двох десятиліть: витривалість, мобільність, координація та концентрація. Позаяк ми чітко визначили, із чого складається мій успіх, я усвідомлював, що ці самі складові можна один в один перенести і в бізнес: аби бути успішним, також потрібні витривалість, мобільність, координація та концентрація. Тільки в бізнесі вони називаються загартованість, гнучкість, організованість і зосередженість.
12 принципів управління викликами Володимира Кличка
Фото книг Кличка в Наш Формат
1. Допускати співробітництво з конкурентами та використовувати його.

2. Думати прогресивно, діяти відважно.
3. УЧИТИСЯ НА ПОРАЗКАХ І ВІДКРИВАТИ НОВІ МОЖЛИВОСТІ.

4. КОРИСТУВАТИСЯ ВЛАСНИМИ УСПІХАМИ Й ДІЛИТИСЯ НИМИ З РЕШТОЮ.

Управління викликами: купити та фото з презентації
Управління викликами: ціни, фото та цитати
5. Довгострокове планування та сталий успіх.

6. Використовувати перерви для відновлення сил та роздумів.
7. ЗОСЕРЕДЖУВАТИСЯ НА СУТТЄВОМУ.

8. ДОВІРЯТИ ВЛАСНІЙ КОМПЕТЕНЦІЇ.

Фото книги Управління викликами та цитати
Фото з презентації книги Кличка
9. Визначити потенціал і скористатися ним.

10. Показати вибухову продуктивність.
11. СТВОРИТИ ОРГАНІЗАЦІЙНІ СТРУКТУРИ.

12. ЗНАТИ Й ВИКОРИСТОВУВАТИ СИЛЬНІ ТА СЛАБКІ СТОРОНИ СУПЕРНИКА.

Фото та ціни книги Управління викликами

Книга майстерно пояснює концепцію управління викликами.

Handelsblatt Online
Володимир Кличко додав до своєї кар'єри ще один титул: автор нон-фікшну… Це посібник для менеджерів, наповнений персональними історіями.

ZDF Leute heute
Ця книга надихає вставати навіть після великої поразки і ставати при цьому сильнішим.

Hamburger Abendblatt

Відео з презентації

Made on
Логотип Тільди в Наш Формат
Tilda