Фільтр

Про реєстрацію

Особистий кабінет - це Ваш персональний простір на сайті nashformat.ua. Тут можна проглянути історію замовлень, список відкладених товарів, змінити особисті дані і т.п. Доступ до Особистого кабінету мають зареєстровані користувачі сайту.

Для реєстрації скористайтеся спеціальним блоком, що знаходяться у верхній частині правого поля сайту. У цьому ж блоці після авторизації відобразиться вміст Особистого кабінету. 
 
Що таке реєстрація Реєстрація - це добровільне надання персональної інформації  для її постійного зберігання в базі даних інтернет-магазину nashformat.ua. Персональна інформація необхідна для взаєморозрахунків і забезпечення доставки замовлень. Без Вашого дозволу персональна інформація (у цілому або частково) не може бути надана третім особам. Чому вигідна реєстрація Реєстрація дає можливість:
 
  1. брати участь в акціях, отримувати подарунки, отримувати інформацію про новинки та ін.;
  2. дізнатися, на якій стадії обробки знаходиться ваше замовлення (стадії обробки відображаються в Особистому кабінеті);
  3. відкласти на будь-який термін товари, що Вас зацікавили, у спеціальну папку, якщо в даний момент Ви маєте труднощі з вибором (відкладені товари можна переглянути на спеціальному сторінці, пройшовши за посиланням з Особистого кабінету);
  4. проглянути історію замовлень. Вся інформація про зроблені Вами замовлення: дата, статус, склад, поточна знижка, ціни товарів, вартість доставки, адресу доставки і т.п.);
  5. відредагувати особисті дані: змінити існуючу або додати нову адресу, змінити пароль і т.п.