Наш Формат сніжний розпродаж
 
Великий гід книжковими подарунками
від «Нашого формату»
У тому що «найкращий подарунок — це книжка» уже ні в кого не виникає сумнівів, чи не так? Але як зорієнтуватися в цій лавині назв, обкладинок і тем. Ми підготували для вас тематичні добірки, щоб книжковий подарунок обирався легко й із задоволенням. А в кінці проходьте тест та отримуйте приємний бонус ;)
Шукати подарунок для:
Передноворічний розпродаж в Наш Формат
Шукаєте подарунок людині, яка ніколи не зупиняється? Її життя — це цілі, плани, щоденний графік. Зазирніть у нашу добірку для суперпродуктивних людей. Найкращі інструменти для тих, хто хоче добиватися надзвичайних результатів.
Якщо ви ще не звикли читати з малечею довгими зимовими вечорами атмосферні книжки про чудеса, ялинки та зайчиків-пострибайчиків, тоді саме час започаткувати таку традицію. Неймовірні ілюстрації, теплі сюжети, різдвяний настрій чекають вас та вашу дитину на сторінках понад 60 дитячих видань.
Книги на Новий Рік від Наш Формат
Наш Формат фото книг на Новий Рік
Виховання дітей одна зі справді не простих тем, та від того вона завжди актуальна. А скільки дітей, стільки і підходів до виховання має бути. Як же знайти потрібний? Пробувати і не зупинятися в пошуках. Якщо ви шукаєте подарунок молодим батькам або ж хочете здивувати будь-кого, хто дбає про дітей (бабусі і дідусі, вихователі та вчителі), — наша добірка вам точно стане при нагоді.
Сучасному підлітку догодити справді важко, адже він має, окрім книжок, ще безліч засобів для розваг: інтернет, ґаджети, нескінченну кількість іграшок та ще й соцмережі.
А що, як ми скажемо, що наші видання з добірки дадуть фору будь-якому зі згаданих конкурентів? А все тому, що в них порушуються такі теми, які не загуглиш. А сюжети такі, що ніяка екранізація не створить того, що можливе в уяві.
Фото крутих книг від Наш Формат на Новий рік
Цікаві книги на Новий рік від Наш Формат
Знаємо точно, що існують читачі, які ніколи, повторюємо, ніколи не втрачають дослідницького духу. Вони і зранку в метро, і ввечері перед сном читають історичні книжки, щоб нарешті дізнатися, як же воно було насправді...
ПОДАРУНКОВІ КОМПЛЕКТИ
ВІД «НАШого ФОРМАТу»
У nashformat.ua ви знайдете захопливі й пізнавальні книжкові серії зі знижкою. Історичні, мотиваційні, бізнесові та економічні — на будь-який смак.
ТЕСТ: чи був ти чемним
читачем у 2018-му?
-->
Подарункові сертифікати
Made on
Логотип Тільди на Наш Формат
Tilda