Фільтр

Доставка

ВІДСТЕЖЕННЯ
ПОСИЛОК
Детальніше на сайті
Інша посилка

Кур`єрська доставка по м. Київ

Наші кур`єри доставлять Ваше замовлення , на будь-яку адресу (домашню чи робочу), попередньо узгоджене з менеджером.

Замовлення, які надійшли в робочі дні до 17 год. 00 хв. доставляються на наступний день (крім суботи і неділі) .

Гарантований термін доставки (з моменту оформлення і оплати замовлення) — 24-36 годин, якщо весь товар є на складі і не погоджені додаткові умови.

Вартість доставки — 45 грн.

При замовленні на суму 750 грн і вище — доставка безкоштовна за умови попередньої оплати замовлення.

Самовивіз

Зручність даного виду доставки полягає в тому, що Ви можете самостійно забрати Ваше замовлення в будь-який зручний для Вас з моменту його надходження у пункт самовивозу.

Пункт самовивозу знаходиться  за адресою: провулок Алли Горської (стара назва - Чеслава Бєлінського), будинок 5 з 10:00 до 19:00 у будні і з 11:00 до 17:00 у суботу та неділю.

Також ви можете оформити самовивіз замовлення з нашого складу. Адреса складу: проспект Степана Бандери, 6. Час роботи: з 9:00 до 18:00 з понеділка по п`ятницю.

Замовлення в пункт самовивозу доставляються після 15:00 на наступний день після оформлення замовлення, якщо всі необхідні Вам товари є на нашому складі. Якщо частина товарів у даний момент відсутня на складі (попередньо менеджер Інтернет-магазину зв'яжеться з Вами для підтвердження дати надходження замовлення на пункт самовивозу).


По Україні

Доставка по Україні (Нова пошта та Укрпошта):

Посилка доставляється у відділення компанії (Нова пошта або Укрпошта) у вашому місті.

Для отримання необхідно пред'явити паспорт і назвати номер вантажної декларації (повідомить наш менеджер після відправки посилки). Посилку необхідно отримати протягом 24 годин з моменту приходу (доставки) вантажу, інакше компанія перевізник може стягнути додаткову плату за зберігання посилки. Термін доставки — 1-2 робочих днів. Вартість доставки – від 40 грн.

Зверніть увагу! Під час замовлення доставки Новою поштою при виборі типу послуги «Склад-двері», а також замовлення на відділення Поштомату Нової пошти при виборі типу послуги «Склад-склад» оплата проводиться лише карткою (безготівковим методом розрахунку).

 

Міжнародна доставка

Доставка по СНД (пошта):

Замовлення відправляють цінною бандероллю у вологонепроникній упаковці. Отримати бандероль можна у вашому поштовому відділенні по пред'явленню паспорта. Термін доставки – 5-12 робочих днів. Вартість доставки — від 350 грн.

Доставка по всьому світу (пошта):

Доставка в держави далекого зарубіжжя здійснюється звичайною поштою, міжнародною цінною бандероллю. Замовлення упаковується у вологонепроникний пакет, що виключає його ненавмисне пошкодження або забруднення при доставці. Термін доставки — 7-15 робочих днів. Вартість доставки — від 300 грн. (офіційний тариф Укрпошти).

Інтернет-магазин nashformat.ua надає послуги з продажу товарів на території України та за її межами. Кожен клієнт магазину має право вимагати якісного, точного і швидкого виконання замовлення.


Терміни та вартість доставки замовленого товару

Термін постачання узгоджується з замовником, якщо терміни не обумовлені, то діють такі правила:

Термін доставки залежить від місця проживання замовника і терміну обробки замовлення на митницях (у разі необхідності).

З нашого досвіду, терміни доставки нашого товару по регіонах світу є такими:

  • Австрія, Німеччина, Великобританія, Канада — 7 - 10 діб;
  • США, Японія — 7 - 12 діб;
  • Росія — 10 - 20 діб;
  • Бельгія, Італія, Франція, Ізраїль — 10 - 20 діб;
  • Австралія та Південна Америка — 15 - 25 діб.

Немає жодних обмежень щодо місця знаходження замовника. Замовлені товари вже отримали наші клієнти в понад 30 країнах світу: Австралії, Австрії, Аргентині, Білорусі, Бельгії, Болгарії, Бразилії, Великобританії, Греції, Данії, Естонії, Ізраїлі, Іспанії, Казахстані, Канаді, Латвії, Литві, Німеччині, Польщі, Португалії, Росії, Румунії, Словаччині, США, Угорщині, Україні, Франції, Чехії та Швейцарії.