Наш формат | Блог > Бізнес > Куди піти: 10 подій травня для саморозвитку
 

Куди піти: 10 подій травня для саморозвитку

Lifelong learning вже кілька років поспіль є світовим трендом, а самоосвітою зараз нікого не здивуєш. Зворотній бік цього тренду фантастична кількість найрізноманітніших подій. Відтепер, аби ви не загубились у цьому морі подій, ми започатковуємо рубрику «Анонси», в якій щомісяця публікуватимемо розклад актуальних заходів. Намагатимемося розповідати переважно про  бізнесові події, та лише ними не обмежуватимемося.

До вашої уваги травневий список must visit.

Лекція «Як ми стали крутим видавництвом: внутрішня кухня Нашого формату»

На лекції головної редакторки видавництва «Наш формат» Ольги Дубчак гості дізнаються про нон-фікшн і редакційну політику видавництва, як зробити книгу  №1 на Книжковому Арсеналі, які етапи підготовки бестселерів у видавничому процесі та які листи надсилають до редакції видавництва і про що пишуть.

КОЛИ: 15 травня 19:00 – 21:00

ДЕ: простір LITOSVITA (Київ, вул. Межигірська, 21, ст.м. Контрактова площа)

СКІЛЬКИ: 200 гривень

Воркшоп «Як швидко читати та запам’ятовувати»

Воркшоп присвячений продуктивності та корисним навичкам, які допоможуть стати більш ефективними вмінню читати і запам'ятовувати швидше.

Спікер — Святослав Вікторенко, психолог, тренер з розвитку швидкочитання та пам'яті, розвіє міф про те, що читаючи швидше ми менше сприймаємо інформацію і відповідно менше отримуємо, а також поділиться корисними лайфхаками.

КОЛИ: 15 травня 19.00 - 20:00

ДЕ: Клуб «Наш формат» (Київ, провул. Алли Горської 5)

СКІЛЬКИ: безкоштовно

Семінар «Вигорання на роботі і як його подолати» 

За статистикою 64% українців знаходяться у стані емоційного вигорання. При цьому 22% стверджують, що основна причина вигорання – невдоволення роботою (за даними дослідження hh).

На семінарі спікерка Анна Різніченко, сертифікований спеціаліст з профорієнтації дорослих та підлітків, розкаже не лише чому люди потрапляють у стан вигорання та як його подолати, а й першопричини, чому працювати нам легше, ніж жити.

КОЛИ: 15 травня 19:00 - 21:30

ДЕ: Креативний простір Creative Women Space (Київ, провул. Михайлівський 9Б, домофон 64)

СКІЛЬКИ: 250 гривень

Вебінар «Стратегії, які вбивають прибуток і команду. Як вчасно помітити?»

Створення стратегії може бути потужним процесом, який веде команду до масштабного розвитку. А може стати пустим звуком, або навіть відкатом компанії на декілька кроків назад.

Як розпізнати стратегії-кілери розкажуть на вебінарі КМБШ лектори Оксана Щегельська та Дмитро Ієвлєв. Спікери розкажуть, кому і коли потрібна стратегія, а коли вона точно протипоказана, наведуть приклади вдалих та невдалих стратегій та  допоможуть створити чек-ліст результативної стратегії власника та управлінця.

КОЛИ: 16 травня 19:00 - 20:30

ДЕ: онлайн

СКІЛЬКИ: безкоштовно

Конференція «Odessa IТ NonStop: Blockchain and Machine Learning»

Конференція буде поділена на два основних потоки: машинне навчання та блокчейн. Спікерами виступлять експерти у сфері Blockchain, машинного навчання, штучного інтелекту та великих даних, Data Science-розробки, аналітичних даних, BI-інженери, що працюють з перевагами технологій, їх застосуванням в різних сферах бізнесу, нюансами та особливостями використання.

КОЛИ: 18 травня 10:00 - 18:00

ДЕ: Hub Odessa (Одеса, вул. Грецька, 1а)

СКІЛЬКИ: 1000 гривень

«Наш формат» на Книжковому Арсеналі — 2019

 

Видавництво «Наш формат» запрошує приєднатись до IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Видавці готують купу новинок від Річарда Докінза до Френсіса Фукуями, а також публічні дискусії та лекції за участі провідних експертів та лідерів думок.

КОЛИ: 22 - 26 травня 10:00 - 22:00

ДЕ: Мистецький арсенал (Київ, вул. Лаврська, 10-12), стенд B.4.33

СКІЛЬКИ: 300 гривень

Воркшоп «Синдром самозванця: хвороба успішних людей»

На воркшопі Ігоря Ніколенко учасники зможуть визначити, що таке «синдром самозванця» і хто ним хворіє, ідентифікують основні характеристики перебігу хвороби, пропрацюють алгоритм боротьби з синдромом самозванця.

КОЛИ: 23 травня 19:00 - 21:00

ДЕ: INVERIA flow space (Київ, вул. Володимирська, 49А)

СКІЛЬКИ: 600 гривень

«Цифрова трансформація на практиці. Що потрібно знати власнику?»

Big data, штучний інтелект, віртуальна реальність, чат-боти, digital маркетинг, хмарні сервіси — все це, і не тільки, може бути частиною цифрової трансформації в вашій компанії. Але на що ставити, без чого не обійтись і головне — яких результатів для бізнесу очікувати?

Спікер Дмитро Чашник розповість про цифрову трансформацію, як вона впливає на клієнтів, команду, бізнес-модель та культуру компанії, хто несе відповідальність за «цифровізацію» компанії та як зібрати розрізнені технології в єдину систему.

КОЛИ: 24 травня 19:00 - 21:30

ДЕ: Києво-Могилянська бізнес-школа (Київ, вул. Волоська, 8/5, 4 корпус НАУКМА)

СКІЛЬКИ: 500 гривень

Конференція «Lviv Project & Product Management Day 2019»

Подія для менеджерів проектів та розробки продукту в ІТ-компаніях. Організатори зберуть найкращих спікерів з усіх конференцій серії Project Management Day, які вже понад 10 років проходять по всій Україні. На гостей очікують 5 годин нетворкінгу, які відкриють нові можливості, та 16 доповідей, що змінять погляд на продукти й проекти.

КОЛИ: 25 травня 10:00 - 18:00

ДЕ: Палац Мистецтв (Львів, вул. Коперника, 17)

СКІЛЬКИ: 1900 гривень

«Lviv Media Forum 2019»

Що робити, аби вижити й розвиватися в час, коли клієнт став головним мірилом успіху медіа? Як в режимі онлайн можна моніторити власну аудиторію і миттєво відповідати на її очікування? Які інструменти дослідження ринку потрібно знати, щоб залишитися активним гравцем медіаіндустрії? Як будувати середовище однодумців? 

Протягом трьох днів медіафоруму учасники та спікери дискутуватимуть про головні медійні ідеї та тренди, сфокусуються на сучасних наративах й форматах, а також спробують застосувати інструменти та можливості цифрової культури.

КОЛИ: 30 травня - 1 червня 15:00

ДЕ: Арена Львів, !FESTrepublic (Львів, вул. Старознесенська, 24-26)

СКІЛЬКИ: 1800 гривень

Написано Наш формат