Наш формат | Блог > Бізнес > Куди піти: 10 подій червня для саморозвитку
 

Куди піти: 10 подій червня для саморозвитку

Літо не час байдикувати, а довгі дні та навіть відпустку можна присвятити поліпшенню своїх ділових навичок та збільшенню багажу знань. Ми продовжуємо підбирати для вас цікаві та максимально корисні події, і розказуємо куди варто завітати у червні.

До вашої уваги травневий список must visit.

AI Conference Kyiv 2019

На AI Conference Kyiv 2019 провідні експерти розкажуть про штучний інтелект для підприємців з фокусом на щоденні завдання бізнесу; про технічні рішення і корисні інструменти для розвитку бізнесу та як замінити людину там, де від роботи машини буде більше користі.

КОЛИ: 4 червня, 10:00 — 19:00

ДЕ: конференц-хол «Оазис» (Київ, вул. Василя Липківського, 1А)

СКІЛЬКИ: 2 000 грн

ПРОМОКОД:  NASHFORMAT знижка 15%

Одноденний тренінг з Ненасильницької комунікації

Конфлікти і непорозуміння можуть виникнути в кожній родині або команді. Їх важливо і потрібно обговорювати, і вирішувати. ННК чудово працює як у спілкуванні з дітьми та близькими, так і на лінії фронту, в школах, лікарнях, організаціях в більш ніж 70 країнах світу. На тренінгу експертка порадить, як запровадити ННК, навчитись управляти гнівом та правильно реагувати на критику.

КОЛИ: 7 червня, 10:00 — 18:00

ДЕ: Київ, місце проведення уточнюється

СКІЛЬКИ: 1500 грн.

Онлайн-конференція SmartHR Online Marathon

Конференція буде корисна кожному з HR-сфери — від рекрутера до HRD. HR-директори і фахівці провідних українських компаній поділяться власним досвідом управління персоналом в сучасних умовах. Ті, хто приєднається до трансляції, зможуть дізнатися, як працює ринок, що в тренді та знайти нові ідеї для своєї компанії.

КОЛИ: 7 червня, 10:00 — 18:00

ДЕ: онлайн

СКІЛЬКИ: безкоштовно за реєстрацією.

Онлайн-курс книжкового бізнесу

Онлайн-курс книжкового бізнесу від LITOSVITA організований за участі власників, директорів та топ-менеджерів найбільш успішних українських видавництв.  Лектори розкажуть про тренди книжкового ринку і читацького попиту, як знайти свою бізнес-модель та нішу видавництва, все про логістику, продажі та дистрибуцію книжок, поділяться найбільш ефективними інструментами книжкового маркетингу та PR, навчать формувати видавничий план, а також визначати методологію і критерії відбору книжок.

КОЛИ: щопонеділка та щосереди з 10 червня по 3 липня, 19:00 — 21:00

ДЕ: онлайн

СКІЛЬКИ: 1200 грн

Лекція «Створення бренду: від ідеї до впровадження»

Наталія Закашанська та Марія Омельчук — експерти з брендингу, дизайн-менеджменту та реклами, лектори School of visual communication та інших освітніх платформ. На лекції вони розкажуть, з  чого починається створення бренду, як проводиться дослідження аудиторії та знайти нішу для бренду, чим відрізняється брендинг малого бізнесу від брендингу великих компаній, а також як формується позиціонування.

КОЛИ: 12 червня, 19:30 21:00

ДЕ: UNDERHUB Creative Space (Київ, вул. Мечникова, 3)

СКІЛЬКИ: 150 грн

Social Media Week Kyiv 2019

SMWKYIV — конференція про соціальні медіа, комунікації та маркетинг зі спікерами з усього світу та виступами про найцікавіші продукти та кейси. Тема цієї події — «Stories». Адже історії, які ми розповідаємо у соцмережах, формують думки та настрої суспільства. Наш обов'язок — використовувати цей потужний вплив задля змін на краще.

КОЛИ: 12 - 13 червня, 09:00 23:00

ДЕ: Depositphotos UA Office (Київ, вул. Польова, 21)

СКІЛЬКИ: 1700 грн

ПРОМОКОД: SMWKYIVFR знижка 10 %

Конференція з інтернет-маркетингу «GuruConf 2019»

Конференція, яка об'єднає в трьох потоках найкращих представників електронної комерції, SEO та PPC, юридичні та фінансові компанії, а також корисні сервіси для бізнесу. Серед спікерів тільки успішні експерти, що реально практикують. Всі доповіді орієнтовані виключно на практичне впровадження і засновані на реальних прикладах.

КОЛИ: 14 червня, 10:00 — 19:00

ДЕ: Київ, вул. Митрополита Липківського, 1а

СКІЛЬКИ: інформація під час реєстрації.

Лекція «Маркетинг для стартапів»

Якісного продукту для успіху може бути мало. Адже ще потрібно грамотно вийти на аудиторію, для якої цей продукт буде цікавим та бажаним. Але що робити, коли ви не експерт? Як побудувати комунікацію так, щоб продати свій продукт? Засновниця Quadrate 28 Corp. Валерія Іонан допоможе розібратись, яким має бути маркетинг для стартапів. Лекція буде корисною для стартапів, що планують будувати або перебудовувати свою систему маркетингу.

КОЛИ: 18 червня, 19:00 21:00

ДЕ: Chasopys.UNIT (Київ, вул. Дорогожицька, 3)

СКІЛЬКИ: 300 грн

Програма «Дизайн-мислення в бізнесі»

Замість підходу «я знаю, як вам краще, – я 30 років в індустрії», просто запитайте у вашого користувача, що його болить. З цього може народитися успішний бізнес! Design-driven Business. Саме так коротко можна охарактеризувати підходи у дизайн-мисленні, новому тренді у бізнес-житті. Як застосовувати такі підходи на практиці у вашій компанії? Випускник програми з #designthinking Стенфордського університету Олександр Акименко навчить всіх охочих цьому на програмі «Дизайн-мислення в бізнесі».

КОЛИ: 20, 21, 22 червня, 10:00 18:00

ДЕ: Lviv Business School (Львів, вул. Козельницька 2а)

СКІЛЬКИ: 8500 грн

Форум розвитку малого та середнього підприємництва

На учасників форуму чекає насичена освітня програма, ексклюзивні тези від бізнес-китів, численний нетворкінг з діючими та майбутніми партнерами зі всієї України. У блоці «Маркетинг» відбудеться обговорення нових засобів та каналів просування продуктів та сервісів, а також, як стати успішними на ринку не-IT-компаніям. Інвестиційний блок програми Форуму включатиме дискусію великих банків, стратегічних інвесторів та представників великого бізнесу.

КОЛИ: 22 червня, 09:00 — 18:00

ДЕ: Stereo Plaza (Київ, пр.Лобановского, 119)

СКІЛЬКИ: інформація під час реєстрації.

Написано Олена Позняк