Сьогодні ми підготували для вас щось цікаве про одного ну дуже відомого британця. Його цитати знає чи не кожна людина, про нього знімають кінострічки та надихаються молоді політики. До дня народження Вінстона Черчилля, який відзначають 30 листопада, ми вирішили перевірити, чи є серед нас «черчилліанці», люди з духом аристократизму, загартованими під час англо-бурської війни. Проходьте тест та отримуйте приємний бонус.

«Герой імперії» Кендіс Міллард

 

Звідки з’являються особистості, які у важкий момент здатні об’єднати всю націю? Що визначає долі героїв — особистий вибір чи життєві обставини? Вінстон Черчилль у 24 роки був переконаний, що досягне абсолютної вершини в політиці. Його амбітність, цілеспрямованість і впевненість змушували перейнятися цією думкою інших. Однак Вінстону знадобилося сорок років, щоб проторувати свій шлях до найвищого політичного кабінету.

Книжка описує період англо-бурської війни — етап, який, за словами Черчилля, став фундаментом його майбутнього життя.

Кендіс Міллард — американська письменниця, журналістка, колишня дописувачка та редакторка журналу National Geographic, авторка кількох біографічних книжок, зокрема про американських президентів Теодора Рузвельта та Джеймса Гарфілда.

168 переглядів

Поділіться своїми враженнями
в соцмережах

Що ви думаєте з цього приводу?

  Подписаться  
новее старее большинство голосов
Уведомление о
Відгуки (1)
nelson
nelson
19.01.2020

Привіт глядачам, я нелсон, моя мати познайомила мене з великим храмом Великої Баби Огбого, коли вона виявила, що не можу завагітніти дружині, це принесло стільки проблем у мій шлюб і призвело до розлучення. вона сказала, що він дуже духовний і може змусити мою дружину повернутися до мене в радості, і ми можемо мати дітей разом. Спочатку я не сумнівався, поки я не зв’язався з ним, а потім кинув на мене могутні заклинання і змусив дружину повернутися. І тепер ми також щасливі з прекрасними дітьми, з того дня, коли Великий Баба Огбого працював на мене і вирішував мої проблеми, я склав… Подробнее »

Хочу отримувати
нові статті

Схожі публікації