Вікторія Кравчук, редакторка,  «Фактологія» Ганс Рослінг

«Фактологія» — це найоптимістичніша з усіх книжок, які я будь-коли читала. Але її оптимізм полягає не в голослівних заявах «життя прекрасне» й «усе буде добре», а на фактах. І їх аналіз показує, що все набагато краще, ніж нам показують медіа.

 Оксана Гаджій, арт-директорка, — «Системне мислення» Джозеф О’Конор

Ця книжка як генеральне прибирання у шафі. З голови витрушується усе, що ти коли-небудь знав, складається в одну купу, а потім розкладається вже по своїх місцях. І ти несподівано починаєш бачити увесь світ дуже ясно і знаходиш речі, які загубив, забув або й не підозрював, що вони в тебе є.

Олена Позняк, комунікаційна менеджерка, — «Марта з вулиці Святого Миколая» Дзвінка Матіяш

Це настільки чарівна книга, добра й мудра, що я певними моментами не могла стримати сліз. Стільки про прийняття себе й приймання інших і в книгах з психології не прочитаєш. Згадуючи себе підлітком, розумію, що така книга мені б не завадила. Як не завадить вона і багатьом дорослим, аби усвідомити і свої проблеми, і проблеми своїх дітей.

«По кому подзвін» Ернест Гемінґвей

 

Гемінґвея в цьому романі я відкрила для себе як знавця людських душ і відмінного психолога. Дуже добре прослідковуються мотиви страху та мужності, що саме криється за обов’язком та коханням. 

Не можу не відзначити лінію Роберт Джордан/Інглес-Марія. Їхні короткі відносини це ніби ціле подружнє життя з його кризами і підйомами, близкістю і відстороненістю, довірою і вимушеною втаємниченістю.

 Лариса Кот, керівник відділу продажів, — «Джерело» Айн Ренд 

Улюблена книга! Мрію, щоб її прочитало якомога більше людей.  Раджу всім мати вдома і час від часу перечитувати. Дуже мотивує! З’являється бажання стати кращим, змінювати все довкола себе.

  

Анатолій Кононов, головний бухгалтер, —  «Руїни бога»

Кейт Аткінсон

«Звісно, красу не пояснити. Краса просто існує й  або розчулює тебе, або  ні». Це цитата Кейт Аткінсон із «Руїн бога». Те саме я можу сказати і про саму книгу.

 Ольга Чернявська, контент-менеджерка, — «Убік» Філіп К. Дік 

Філіп Дік — майстер перевертати сюжет догори дригом одним реченням. «Убік» занурює у єдине, але геть непросте питання: чи реальне все навколо і ми самі, чи усе це — ілюзія? А поки читач розмірковує, автор розгортає непересічний світ майбутнього, у якому група паранормів летить на Місяць. Вже по прибутті все іде катастрофічно не так, і це лише початок. Врешті-решт, чи дійсно «Убік», диво-речовина від і для усього на світі, має використовуватись суворо по інструкції?

«Чорний принц» Айріс Мердок 

Книга, після якої дуже важко було почати читати щось інше, бо вона настільки вражає, що від кожної наступної хочеться такого ж рівня сюжету, пристрастей та блискучих діалогів. Ця книга — про величезну драму у масштабах однієї людини: болюча, захоплююча та переконлива.

«Видозмінений вуглець» Річард Морган 

Вибухова суміш детективу, екшну та наукової фантастики. Люди у майбутньому мають «стек», на якому міститься вся інформація про особистість. Головного героя змушують вести розслідування про вбивство найбагатшої людини у Галактиці, і це зовсім непросто, особливо коли доводиться переносити свою свідомість у нове тіло і не втратити себе у чужих спогадах. За книгою Netflix зняв дуже стильний серіал, який теж варто подивитися.

 Євген Довгополий, завідувач складом, — «Відкритий»

Андре Агассі

Навіть якщо ви байдужі до тенісу, прочитайте цю книжку. Якщо ж ви любите теніс, читайте її обов`язково. Читайте її також, якщо ви ненавидите теніс. Так як все своє життя ненавидів його Андре Агассі – один з найкращих тенісистів усіх часів.

 

Вероніка Мостюк, маркетолог, — «Хто взяв мій Сир?»

Спенсер Джонсон

Сир — метафоричний компонент нашого життя. Якщо ви боїтеся змін або зашкарублий консерватор — не проходьте повз цієї книжки-притчі. Я почала дедалі частіше говорити і думати про Сир і не лише тоді, коли роблю фото.

 Леся Бабій, адміністраторка інтернет-магазину

nashformat.ua  «Прогулянка лісами» Білл Брайсон

Про улюблену книжку важко розповідати, бо завжди бракує слів, щоб передати, яка вона класна. Тут дуже багато жартів, пригод, мандрів і любові до природи. Одним словом — суцільна насолода!

Поділіться своїми враженнями
в соцмережах

Що ви думаєте з цього приводу?

  Подписаться  
Уведомление о
Відгуки (0)

Хочу отримувати
нові статті

Схожі публікації