Фільтр

«Наш Формат» оголошує безстрокову акцію підтримки української армії

30.05.2017
Мистецька агенція «Наш Формат» вже цього року долучалася до багатьох соціально-значимих ініціатив, які були пов’язані із Майданом, підтримкою Бібліотеки Майдану чи, наприклад, передача українських книг у Крим та багатьох інших.

Тепер на часі ще одна ініціатива - підтримка української армії. Тільки тут-і-зараз наша армія потребує будь-якої підтримки та підняття бойового духу, оскільки протягом всього часу незалежності Збройні сили України знищували та не модернізовували. Кількісно українську армію щороку зменшували, проте її не вдягали, не озброювали, не купували нову техніку. Ще п'ять років тому в ній налічувалося більше 200 тисяч військовослужбовців, проте потім Україна повністю перейшла на контрактну систему, і в довгостроковій перспективі запланувала скоротити чисельність армії неможливого. Наразі військових в армії нараховується лише близько 175 тисяч.

В ці дні, під час загрози – конфлікту XXI cтоліття – так званої «гібридної війни», яку розпочала Росія на Сході та Півдні України, ми повинні хоч в якийсь мінімальний спосіб підтримати українських військових, які ризикують своїми життям заради України та майбутнього, захищаючи свою землю та мирне населення на Донбасі і в інших частинах України.

Мистецька агенція оголосила безстрокову акцію на підтримку української армії. З продажу кожного диску й футболки придбаних покупцями у книгарні ( Київ, пров. Чеслава Бєлінського, 5) та через інтернет-крамницю nashformat.ua ми відбиратимемо та перераховуватимо 5 гривень для українських військових.

Окрім того, кожен бажаючий зможе спостерігати за коштами, оскільки ми щотижня звітуватимемося про те, скільки коштів перераховуватимемо для Збройних Сил України.Ось один із перших наших звітів - перерахована сума допомоги добровільному батальйону "Донбас" складає 240 гривень. Нашим наступним звітом є перерахунок 560 гривень батальйону "Айдар". Третім нашим звітом є допомога у сумі 370 гривень для Української резервної армії та серпневий звіт на суму 650 гривень для тієї ж таки Української резервної армії.  Чекайте наших наступних звітів.

Прес-служба мистецької агенції «Наш Формат»
pr@nashformat.ua, 097 904-36-96
 

 
Поділитися в соціальних мережах:
Схожі новини
Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
captcha
Замовлення зворотного дзвінка