Маленька паризька книгарня: 7 надзвичайно влучних цитат про книги та читання

30.05.2017
Світ виявив надзвичайну цікавість до роману "Маленька паризька книгарня" – книга перекладена на більш, ніж 30 мов, стала бестселером New York Times (США) та Spiegel (Німеччина). Пропонуємо вам кілька надзвичайно влучних цитат із роману про книги та читання:

***
Книги як ліки. Є книги, що підходять мільйонам читачів, а інші – лише сотні. Є навіть ліки – вибачте, книги, – які написані виключно для однієї людини.

***
Вкрай неправильно вважати наче книгарі опікуються книгами. Вони опікуються людьми.

***
Книги – не яйця. Якщо книга трохи постаріла, це не означає, що вона зіпсувалася. Старість – не хвороба. Усе старіє. Та хіба ви чи будь-хто, стаєте менш цінними або менш важливими лише тому, що прожили трохи довше?

***
Читання – це безкінечна дорога. Це довга, точніше – нескінченна подорож, що робить людину терпимішою, більш люблячою і добрішою.

***
Книги захищають від дурощів. Від непотрібних сподівань. Від непотрібних чоловік. Книги обеззброюють вас любов'ю, силою та знаннями. Це любов з глибини душі.

***
Книги – це більше, ніж лікарі. Одні романи – це люблячі, вірні товариші на все життя. Інші можуть надавати по вухах. Ще інші – огорнуть вас теплим рушником, коли на вас нападе ота осіння нудьга. А є такі... ну, мов ота рожева солодка вата, промайне в голові на мить і лишить по собі блаженну порожнечу. Як коротка, бурхлива інтрижка.

***
Читання робить людей зухвалими, а прийдешній світ потребує людей, котрі не побояться висловити власну думку.

Купити книгу "Маленька паризька книгарня" Ніни Джордж.

 

 
Поділитися в соціальних мережах:
Схожі новини
Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
captcha
Замовлення зворотного дзвінка