Наш формат | Блог > Дайджести > Книжкові підсумки тижня: цифри року «Нашого формату», бібліотека аудіокниг та мозаїка
 

Книжкові підсумки тижня: цифри року «Нашого формату», бібліотека аудіокниг та мозаїка

Цей дайджест передостанній цього року, тож ми потроху починаємо підбивати підсумки. Порахували продажі, книжки, визначились з ключовими аспектами роботи на наступний рік. Як і минулого року наш топ очолив «Атлант розправив плечі» Айн Ренд — 22,7 тис. примірників. А загальний наклад трилогії вже сягнув позначки у 100 тисяч примірників.

Заслужене друге місце (14 тис. примірників) залишилось за «Витонченим мистецтвом забивати на все» Марка Менсона. Перші чотири наклади розлетілися між читачами майже миттєво — 14 тисяч книжок за півроку. Замикає трійку лідерів з показниками в 9,1 тис. примірників «Чудовий ранок» Гела Елрода.

Більше наших цифр і планів ви знайдете в цьому матеріалі.


Ще одна важлива новина цього тижня  в Україні запустили  онлайн-бібліотеку аудіокнижок. За рік для запуску проекту було озвучено понад 100 творів української прози та поезії. Тексти начитували актори, музиканти, студенти та волонтери. Онлайн-бібліотеку ви знайдете тут.

Коротко про все:

  • «БараБука» оголосила найкращі дитячі книжки і легенду українського дитліту;
  • Книжковий Арсенал шукає ідеї на 2019 рік;
  • Курков став новим президентом Українського ПЕН-центру;
  • молодіжна секція Української бібліотечної асоціації отримала нову очільницю;
  • «Велику українську енциклопедію» відтепер можна читати онлайн;
  • у США вийшла книга Пекла.

Читати:

 

читати уривки з книжок:

  1. (Не)загадкова стратегія: як Procter&Gamble завойовували ринок («Безпрограшна стратегія» Алана Лефлі та Роджера Мартіна)
  2. Магія меню: як ресторатори продають нам дорогі (і не дуже) страви («Міф про чесну ціну» Вільяма Паундстоуна)
  3. Виклики світової демократії («Витоки політичного порядку» Френсіса Фукуями).

Дивитися:

Куди піти:

Пропозиція (майже) на мільйон:


Книжка тижня


 

«Принцип мозаїки. Шість навичок дивовижного життя і кар’єри»           Ніка Лавґрова

 

Автор книжки переконаний: нам варто перестати так сильно зосереджуватися на чомусь одному і поглянути на своє життя і кар'єру трохи ширше. Лавґров пропонує застосовувати у житті інший підхід — принцип мозаїки, який допоможе жити цілісним життям, реалізувавши себе в найрізноманітніших сферах.

У книжці Лавґров пропонує сформувати низку навичок, котрі допоможуть насолоджуватися гармонійним життям та розширити свої вміння і межі кар’єри.

 

 

«...кожен має можливість побудувати цікавіше життя незалежно від того, на якому зі згаданих вище етапів перебуває, але все це залежить тільки від нас. Ця книжка демонструє, чому це важливо як для кожної особистості, так і для суспільства загалом.

Завдяки наведеним прикладам із життя ми легко зрозуміємо, як це зробити за допомогою низки навичок, що дозволять побудувати повноцінне особисте і професійне життя. Якщо ви застосуєте принцип мозаїки, то теж матимете дивовижне життя і кар’єру»

Написано Наш формат