Всеукраїнський рейтинг «Книжка року – 2018» оголосив про свої короткі списки. Лауреатів буде названо на церемонії нагородження 8 лютого 2019 року.

Коротко про все:


 

Читати:

toa-heftiba-477091-unsplash

Куди піти:


Вакансія:


Пропозиція (майже) на мільйон:

Книжки тижня

«ХЗ. Хто знає, яким буде майбутнє» Тіма О’Райлі

Автор книжки — засновник освітнього проекту та однойменної компанії O’Reilly Media, що спеціалізується на поширенні знань про технології, зокрема організації бізнес-тренінгів, які допомагають компаніям адаптуватися до технологічних змін.

Нині технології змінюють кожну галузь, кожну професію і кожну сферу життя суспільства. Невдовзі комп’ютери розпоряджатимуться нашими грошима, наглядатимуть за нашими дітьми й пануватимуть над нашим життям.

І попереду ще більш революційні зміни. І лише нам вирішувати, що буде далі.

Якщо машини справді вкрадуть у нас робóту, це станеться через брак уяви й готовності будувати краще майбутнє.

«Командне лідерство» Іцхака Адізеса

Управлінські посади вимагають досконалості, якої не може бути в жодного з нас, оскільки всі ми недосконалі. Та оскільки «ідеального» управлінця у природі не існує й не може бути, чи означає це, що всі організації приречені на неефективне управління за визначенням?

Ні. І хоч кардинально змінити свою вдачу (чи когось з ваших колег) неможливо, однак кожен лідер може засвоїти навички, що допоможуть порозумітися з колегами.

У цій книжці Адізес дає рекомендації, як оцінити власний стиль управління, зробити його гнучкішим та навчитися співпрацювати з іншими.

Люди не змінюються. Однак якщо вже вони можуть ставати гіршими, чом би їм не стати кращими? І цього може бути цілком достатньо, щоб нам було комфортніше працювати з ними.

176 переглядів

Поділіться своїми враженнями
в соцмережах

Що ви думаєте з цього приводу?

  Подписаться  
Уведомление о
Відгуки (0)

Хочу отримувати
нові статті

Схожі публікації