Наш формат | Блог > Дайджести > Книжкові підсумки тижня: нові переклади, Прага та життя 3.0
 

Книжкові підсумки тижня: нові переклади, Прага та життя 3.0

Почнемо з гарних новин. По-перше, ми, «Наш формат», готуємо до друку переклад біографії головного тренера «Ліверпуля» Юргена Клоппа — Jurgen Klopp. The biography by Elmar Neveling.

А, по-друге, «12 правил життя» Джордана Пітерсона відтепер доступні в електронному форматі. Окрім того, в мобільному додатку Nash format — Google Play‎ та App Store — з’явилося багато нових книжок. Від Брайсона, Фукуями та Оклі до «Схиблених на вині», Ніла Ферґюсона та біографії Ейнштейна.

Коротко про все:

  • з’явилася програма цьогорічного Книжкового Арсеналу
  • Україна представлена на Празькому книжковому ярмарку «авангардним» стендом
  • Книжкова палата України відзначає сторіччя
  • міжнародна премія Франка оголосила номінантів
  • книжка про Голодомор отримала золоту медаль IPPY Awards
  • назвали імена учасників Meridian Poltava 2019
  • в Україну не дозволили завезти майже півмільйона російських пропагандистських книжок
  • обсяги продажів коміксів у Північній Америці досягнули мільярда доларів
  • «Гімн демократичної молоді» Жадана вийде в Болгарії
  • премія Орвелла оголосила довгі списки

Читати:

 

Пропозиція (майже) на мільйон:

Книжки тижня

«Життя 3.0. Доба штучного інтелекту» Макса Теґмарка

 

Наступний етап нашого існування — це доба штучного інтелекту, Життя 3.0, що звільниться від біологічних кайданів еволюції і стане господарем власної долі.

У цій книжці професор Массачусетського технологічного інституту та один з найавторитетніших дослідників штучного інтелекту Макс Теґмарк аналізує, якими будуть економічні, правові, військові та соціальні наслідки появи штучного інтелекту і що ця технологія дасть людству.

Це правдивий путівник тими викликами та варіантами вибору, які постають перед людьми, що шукають величного майбутнього, свідомості й розуму на Землі та поза її межами», — Ілон Маск, СEO Tesla Motors та SpaceX про книжку.

«Розумний інвестор» Бенджаміна Ґрема з коментарями Джейсона Цвейґа  

Ця праця є найкращим посібником з інвестиційної діяльності для широкого кола читачів. Оновлене видання доповнено сучасними прикладами від Джейсона Цвейґа, які ілюструють актуальність принципів інвестування.

Бенджамін Ґрем (1894 –1976) — американський економіст та інвестор. Вважається батьком «вартісного інвестування». У своїй праці Ґрем зосереджується не так на техніках, як на принципах інвестування й поведінки інвесторів, емоційному складнику й важливих аналітичних механізмах.

На початку 1950 року, коли мені було 19, я прочитав перше видання цієї книги і дійшов висновку, що це найкраще з усього, що коли-небудь було написано про інвестиційну діяльність. Відтоді моя думка не змінилася, — пише Воррен Баффет про книжку.

«Як керувати урядом» Майкла Барбера

 

Барбер, який понад два десятиліття провів на держслужбі, висвітлює погляд на владу із самого центру назовні. Мета — донести до читачів, як воно — бути там, дивитися на зовнішній світ і відчайдушно намагатися зробити щось на користь громадян.

Автор аналізує роботу хороших політиків, виклики, з якими стикалися уряди на різних континентах, виявляє схожі для різних країн проблеми та пропонує інструменти для їх подолання.

Цінність кар’єрних службовців почасти полягає в тому, що вони вже встигли все побачити. Політики приходять і йдуть, тоді як службовці залишаються.

Написано Наш формат