Мобільний додаток для електронних книжок, рекордний стотисячний наклад трилогії Айн Ренд, феноменальний успіх книжки Марка Менсона — таким був наш 201рік. У планах на наступний рік видати ще сотню нових книжок на найрізноманітніші теми, але поки поговоримо про цифри цього року.


 

ЦИФРИ РОКУ


В першу чергу хочемо презентувати наш топ-5 книжок цього року. На першому місці, як і минулого року, з показниками у 22,7 тис. примірників (!) опинився бестселер та magnum opus Айн Ренд — «Атлант розправив плечі». А загальний наклад трилогії вже сягнув позначки у 100 тисяч примірників. Абсолютний бестселер «Нашого формату».

Заслужене друге місце (14 тис. примірників) залишилось за чи не найочікуванішою новинкою цьогорічного Книжкового арсеналу — «Витончене мистецтво забивати на все» Марка Менсона. Перші чотири наклади розлетілися між читачами майже миттєво — лише за півроку. Приблизно кожних два місяці в офісі лунало весело-розпачливе «Менсон закінчився. Так, знову». Наразі ми чекаємо з друку вже п’ятий наклад книжки. 

Замикає трійку лідерів з показниками 9,1 тис. примірників «Чудовий ранок» Гела Елрода.

8

Почесне четверте та п’яте місце займають «Продається все» Бреда Стоуна (8 тис. примірників) та «Навчитися вчитися» Барбари Оклі  (7 тис. примірників).

Книжка Барбари Оклі не лише потрапила в п’ятірку лідерів, а й встановила швидкісний рекорд  — лише за 2 місяці було продано три тисячі екземплярів першого накладу.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

9

Пригадуєте, ми обіцяли вам запустити мобільний додаток для електронних книжок? Ми обіцяли — ми зробили. Наразі мобільний додаток працює в тестовому режимі.

Ви можете завантажити додаток Nash Format на Google play або App Store та протестувати його самостійно.

QR-kod

УКРАЇНСЬКІ АВТОРИ

Це, власне, дуже коротко про наш минулий рік. А почати розповідь про плани на 2019 рік хочемо з наступного — ми плануємо видати кілька книжок сучасних українських авторів. І готові вам назвати їхні імена.

Наш перший автор — Дмитро Томчук, підприємець, засновник інвестфонду First Investment Step Online (FISON). Його книжка називається — «Тут клює. Відверті історії українського бізнесмена».

Про що ця книжка? Тут багато персональних уроків, із різних етапів бізнесу – починаючи від маленького підприємця і до засновника інвестиційного фонду. 

Власне, це історія Дмитра від початку і до кінця, адже він сам  з власного досвіду знає, не лише як керувати великою компанією, а й як це возити газети на продаж разом з другом, працювати нічним продавцем, менеджером з продажу меблів, паралельно навчатися та знайомитися з українськими бізнесменами.

Основна цінність книжки — «польовий» український досвід.

8-1

Наш наступний автор — маркетолог Олексій Філановський. Робоча назва книжки «Як зачати, народити та виростити бренд».

Олексій має 17 років досвіду роботи в українському маркетингу. Він працював із такими брендами як Prom, Bigl, Crafta, Prozorro, Kabanchik, «Хомка», «Снігова панда», Shake, Revo, Non Stop, та інші. Очолював маркетинговий відділ компанії «Фокстрот». Заснував власну маркетингову агенцію Filberry.

Раніше видав «Головну маркетингову книгу».

ВИДАВНИЧІ ПЛАНИ – 2019 

7

В наступному році ми плануємо видати сотню нових книжок. Плани, як завжди, більш, ніж грандіозні, адже ми потроху нарешті скорочуємо розрив між світовими релізами бестселерів та українськими перекладами цих книжок.

А поки поговоримо про ті книжки, на які вам точно варто звернути увагу у 2019 р.

Головними проектами 2019 року є такі книжки:

  • «Леонардо да Вінчі» Волтер Айзексон;
  • «Життя 3.0. Доба штучного інтелекту» Макс Тігмерк;
  • «Фактологія. Як ярлики, стереотипи та узагальнення викривлюють наші уявлення про світ» Ганс Рослінг, Оля Рослінг, Анна Рослінг;
  • «Хто ми такі? Походження людини крізь призму ДНК» Девід Рейх;
  • «12 правил життя. Як перемогти хаос» Джордан Пітерсон;
  • «Щоденник продавця книжок» Шон Байтелл;
  • «Прошу до столу. Як працює ресторанний бізнес» Денні Меєр;
  • «Походження мови. Як ми навчилися говорити» Деніел Еверет;
  • «Невидимка. Відверта розповідь доньки Стіва Джобса» Ліза Бреннан-Джобс;
  • «Шкура у грі» Насім Ніколас Талеб.
163 переглядів

Поділіться своїми враженнями
в соцмережах

Що ви думаєте з цього приводу?

  Подписаться  
новее старее большинство голосов
Уведомление о
Відгуки (11)
trackback
420 Cash Flow
20.12.2019

… [Trackback]

[…] Read More here to that Topic: nashformat.ua/blog/book-results-2018 […]

trackback

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: nashformat.ua/blog/book-results-2018 […]

trackback
paito sgp
24.12.2019

… [Trackback]

[…] Find More here to that Topic: nashformat.ua/blog/book-results-2018 […]

Хочу отримувати
нові статті

Схожі публікації