Минулими вихідними закінчився Книжковий Арсенал-2018, і частинка нас залишилась там разом з вами і книжками, разом з колегами та неймовірними людьми. За ці 5 днів Мистецький Арсенал відвідали понад 50 тис. людей, які купили майже 50 тис. книжок. В усякому випадку саме таку кількість книжок показав встановлений на вході лічильник. І саме таку кількість дерев збираються висадити в Карпатах організатори акції «Дерева за книги».

Щоб пожити цими відчуттями ще хоч трішки, ми зібрали для вас всі наші враження, найпопулярніші книжки та події в одному матеріалі. Як це було, читайте в нашому блозі.

На Книжковому Арсеналі – 2018 також обирали найкрасивіші книжки. До короткого списку увійшли 15 книжок, а нагороду на Найкращий книжковий дизайн отримала книжка «Я так бачу», створена творчою майстернею «Аґрафка».

Ідея тижня: до дня друзів 10 червня ми підготували для вас веселий книжковий тест. Кожен, хто пройде його до кінця, отримає знижку-подарунок.

Коротко про все:

 • премію Women’s Prize for Fiction отримала Каміла Шамсі
 • конкурс історичного оповідання «ProМинуле» оголосив переможців
 • загинув письменник і мандрівник Леонід Кантер
 • відомі переможці конкурсу морської прози «Мателот»
 • перекладачці Наталі Іваничук вручили Норвезький королівський орден
 • Харукі Муракамі стане радіоведучим
 • українська бабуся-іммігрантка стала героїнею дитячої книжки в США
 • до бібліотеки у Чехії потрапили українські книжки
 • авторка історій про Гаррі Поттера напише нову дитячу книжку
 • Білл Гейтс подарував випускникам по книжці
 • у Львові затвердили Програму реалізації проекту «Електронна бібліотека»

#почитати:

#дивитись:

__________________________________________

Куди піти:

Пропозиція (майже) на мільйон: до 10 травня діє 25% знижка на «У лісі-лісі темному» Рут Веа.

Книжка тижня: «IKEA. Історія про бренд, що закохав у себе світ» Інґвара Кампрада та Бертіла Торекула

Це історія про легендарну компанію… про філософію дизайну та про бренд, про засновника IKEA — Інґвара Кампрада, який очолював компанію 70 років. Історія про маленьку шведську фірму, яка завоювала світ.

«Щоб гарантувати об’єктивне висвітлення подій, я мусив бути фінансово незалежним від IKEA, — пише у передмові співавтор книжки Бертіл Торекул. — Інакше кажучи, усі витрати на відрядження, проживання в готелях і пошук інформації я покривав із власної кишені.

Хоча, зізнаюся, мене старанно загодовували копченими ковбасками, тюфтельками й брусницями. Інґвар надав мені необмежений доступ не лише до своєї персони, а й до всіх співробітників компанії. Він пообіцяв, що ті нічого від мене не приховуватимуть. Так воно й сталося…»

Попри відвертість, зауважує Торекул, Інґвар вперто не бажав говорити про людей, від яких зазнав великого лиха, та відмовився оприлюднити імена тих, кого їм з IKEA вдалося визволити з-за Залізної завіси.

208 переглядів

Поділіться своїми враженнями
в соцмережах

Що ви думаєте з цього приводу?

  Подписаться  
Уведомление о
Відгуки (0)
Медведенко

Хочу отримувати
нові статті

Схожі публікації