«Робота — це цікаво, кожен день інший» — каже Генрі. Генрі — кандидат біологічних наук, що залишив кар’єру в наукових колах, аби розпочати власний науковий консалтинговий бізнес. Більшість часу йому подобалося працювати самостійно. Втім, йому також довелося зіткнутися з такими викликами, як непередбачуване робоче навантаження, фінансова нестабільність, суперечливі очікування та вимоги клієнтів.

Незважаючи на те, що компанії можуть запропонувати працівникам відчуття приналежності, відносну стабільність і кар’єру, багато людей, як і Генрі (чиє ім’я було змінено), вирішили працювати самостійно. За даними опитування Upwork, частка фрілансерів у США зросла на 3,7 млн працівників за останні п’ять років, а це означає, що приблизно 1 з 3 американців так чи інакше працювали самостійно в 2018 році, йдеться у статті для Harvard Business Review.

На цей час ми мало знаємо про те, як «перехід з офісу» може змінити досвід роботи професіоналів. Які переваги та виклики мають висококваліфіковані працівники, як-от Генрі, коли переходять на роботу фрілансером? Які навички можуть їм допомогти?

Щоб зрозуміти це, ми працювали з консультантами з менеджменту Eden McCallum і London Business School для проведення онлайн-опитування 307 респондентів-фрілансерів і 94 офісних працівників у Європі та Північній Америці. 

Респонденти-фрілансери у нашому опитуванні відзначали, що фріланс забезпечив їм кращу роботу, життя та приніс їм більше грошей. Багато хто говорив, що вони роблять для своїх клієнтів більш якісну, інтелектуально складнішу роботу — роботу, що має більший вплив та цінність, аніж робота, яку вони виконували в офісі. Один респондент зауважив, що найкраще у фрілансі — це свобода вибору проектів і колег.

Респонденти-фрілансери були більш задоволені балансом між роботою та особистим життя, ніж їхні колеги. Вони також вважають, що їхній час витрачається лише на те, що має значення — на хорошу роботу з клієнтами, а не на щось на кшталт офісної політики.

Також респонденти повідомили про фінансову вигоду. Приблизно 67% зауважили, що заробляють так само або більше, ніж коли вони працювали повний робочий день (не зважаючи на те, що вони працювали менше днів на рік). Робота на фрілансі виявила значно менший розрив у оплаті праці чоловіків і жінок. Жінки, які працювали в офісі, повідомили про зарплату приблизно на 30% меншу, ніж чоловіки; у той час як у жінок, які працювали на фрілансі, щоденні ставки були лише на 3% меншими, ніж у чоловіків. Міленіали теж вважають роботу на себе більш прибутковою, оскільки 71% повідомили, що заробляють більше, ніж у той час, коли працевлаштовувались, а ще 13% повідомляли, що їхні доходи залишилися без змін.

Звичайно, робота на фрілансі має і деякі мінуси. За словами одного з учасників опитування: «Це не для всіх. Існує багато компромісів, на які не всі готові піти». Ми виявили чотири основні проблеми:

Безпека

Робота на себе означає відмову від багатьох способів захисту, які надає організація, включаючи стабільну роботу та надійну зарплату. Коли фрілансерів запитали про найбільший виклик, з яким вони стикаються, половина опитаних згадували про непередбачуваність, нестабільність і непостійність. Один з них пояснив, що постійно буде «турбуватися про наступний проект». Інший описав боротьбу з циклами «змінного доходу: між бенкетом і голодом». Незалежні працівники, без організації, повинні віднайти шляхи забезпечення власної безпеки.

За лаштунками

Фрілансери також повинні самостійно виконувати адміністративну та організаційну роботу, якою в компаніях опікуються інші відділи або ж персонал. Управління такою адміністративною роботою вимагає значних  затрат часу та іншого набору навичок; це може стати перепоною на шляху до успішної роботи на себе.

Самотність

Хоча перехід на фріланс приносить свободу і автономію, це також часто означає роботу на самоті. Один консультант зауважив, що такий спосіб життя, «іноді може бути трохи самітницьким. Навіть якщо ви працюєте в команді клієнтів, ви не можете розслабитися повністю, як би робили це з власною командою». Багато опитаних також згадали про те, що їм не вистачає колег для того, щоб відкидати їхні ідеї або ж співпереживати. 

Бренд

Робота в компанії може забезпечити вам бренд, який має вплив на ринку. Фріланс означає відмову від цього. Генрі, згаданий вище вчений, розповідав, що він постійно нагадує своїм клієнтам про його цінність як професіонала, і в результаті часто проводить час «танцюючи навколо і даючи безкоштовні поради, поки [клієнти] не погодяться платити за це». Робота на себе означає, що ви самі вирішуєте, підтримуєте і поширюєте інформацію про свою професійну ідентичність, ваш особистий бренд.


 

Що потрібно фрілансеру, аби процвітати?

 


З огляду на ці виклики, фахівці повинні ретельно продумати, чи варто їм переходити фріланс, а також коли та як це робити. Як зауважив один респондент: «[Незалежний консалтинг] вимагає не лише правильного рівня досвіду, щоб стати надійним і довіреним радником, але й правильного мислення».

Що таке «правильне мислення»? Наші дослідження показують, що найбільш задоволені та успішні незалежні консультанти виробили три шляхи для вирішення унікальних проблем, пов’язаних з роботою на себе — проактивність, психологічна стійкість та гнучкість (пройдіть тест нижче, щоб зрозуміти, на якому рівні ці навички у вас).

 

Проактивність

Робота на себе це в першу чергу питання селф-менеджменту, а проактивність є однією з його головних рис. Один респондент зауважив, що ті, хто ступає на поле аутсорсу, повинні навчитися «активно керувати своєю мережею, колег зокрема, та підтримувати якомога більше зовнішніх контактів; інвестувати час у розбудову своїх стосунків». Ще один підкреслив необхідність застосування проактивного підходу у розвитку навичок, відзначаючи, що будь-хто зацікавлений у незалежному консалтингу повинен «стати експертом і продовжувати вивчати свою галузь знань». Також цей опитуваний відзначив застосування проактивного підходу по відношенню до ризиків: «Будьте активними і плануйте заздалегідь; вирішуйте проблеми та ризики до їх виникнення. Створіть гарний зв’язок з клієнтами і вибудовуйте свій бренд і довіру».

Що більший рівень проактивності, то більше задоволеності кар’єрою та успіхом. Збільшення проактивності означає свідоме і послідовне виділення часу для планування кар’єри та управління мережею клієнтів. 

Інший спосіб бути проактивним — це приєднатися до консультаційних центрів та асоціацій, які постійно підключають фрілансерів до своїх проектів.

Психологічна стійкість

Фрілансери також повинні розвивати психологічну стійкість — здатність відбиватися від негараздів і справлятися з невизначеністю, невпевненістю та збоями. Один респондент рекомендував: «Потрібно навчитися любити невизначеність і виклики». Фрілансери, які виявили більшу психологічну стійкість, також мали більшу кількість оплаченої роботи і більший рівень задоволеності, ніж психологічно менш стійкі.

Підвищення психологічної стійкості означає навчитися визнавати, що фрілансерська робота буде бурхливою. Потрібно фокусуватися на аспектах роботи, які можна контролювати, що може допомогти фахівцям бути в тонусі, коли проект провалюється. Наприклад, неможливо контролювати, чи оберуть вас на конкретний проект, та ви можете контролювати, на які проекти подавати заявки.

Гнучкість

Фрілансерська робота також вимагає певної гнучкості — здатності бути відкритими для багатьох точок зору і відповідно мислити. Деякі з респондентів підкреслили, що для фрілансерів важливо вміти адаптовуватися. У дослідженні також було виявлено позитивний зв’язок між гнучкістю та оплатою праці. 

Професіонали-фрілансери можуть стати більш гнучкими, якщо спробують поглянути на все з перспективи інших людей та досліджуватимуть різні способи виконання основної роботи. Однією із стратегій є представлення ідей для різних аудиторій на форумах для отримання більш різноманітних відгуків.

_______________________

Проактивність, психологічна стійкість та гнучкість важливі для більшості працівників, та дослідження свідчать, що ці навички особливо важливі для фрілансерів. Працівники з такими рисами більш задоволені та успішнимі, як показують результати досліджень.

Поділіться своїми враженнями
в соцмережах

Що ви думаєте з цього приводу?

  Подписаться  
Уведомление о
Відгуки (0)

Хочу отримувати
нові статті

Схожі публікації