Акція до Міжнародного дня прав жінок

29.05.2017

Ми переконані, що історії про видатних жінок – не просто цікаві, а й вражаюче сильні, стають провідниками на шляху до рівних прав. Колись це були історії Елеонори Рузвельт чи Люсі Стоун, сучасними героїнями постають зокрема Гілларі Клінтон та Малала Юсуфзай. З цієї нагоди ми робимо знижку 20% на книжки про сильних жінок.

Акція триватиме з 7 по 9 березня у нашій книгарні та інтернет-магазині. Зі знижкою ви можете придбати такі 5 історій — світових бестселерів:

1. «Важкі рішення» Гілларі Клінтон
2. «Соловей» Крістін Генни
3. «Я — Малала» Малали Юсуфзай
4. «Леді Африка» Поли Маклейн
5. «Королева пустелі» Джорджини Говелл

Розповімо вам трошки більше про книжки, які беруть участь в святковій пропозиції.

Книга «Важкі рішення» — мемуари суперниці Дональда Трампа на минулих президенських виборах про її роботу на посаді керівника департаменту зовнішньої політики США. Розповідь Клінтон проливає світло на історію США останніх десятиліть та відкриває авторку як сильну жінку-політика, люблячу доньку, дружину та матір.

«Важкі рішення» — хороший конспект виконаної Гілларі Клінтон роботи на посаді Держсекретаря. Легко й цікаво написаний, цей 650-сторінковий том зможе сконцентровано нагадати читачам про всі перипетії міжнародної політики в перший термін Барака Обами — від вбивства Усами бен Ладена в Пакистані до революцій Арабської весни, війн у Лівії, Сирії, ізраїльсько-палестинського та інших конфліктів», — зазначає оглядачка видання MediaSapiens Катерина Толокольнікова.

«Соловей» — життєствердний та відвертий роман про Другу світову війну, яку читач бачить очима жінки. Це також книга про роль жіноцтва у цій війні, про материнство і справжню сестринську любов, про відданість і перемогу.

«Крістін Генна апелює до суто жіночого досвіду. Вона свідомо промовляє через текст: “Агов, люди, війна – не лише смерть від кулі чи бомби. Оце — також війна. Голод, холод, страх - це також зброя, і щитом проти неї були… Еге ж, повсякденні жіночі обов’язки”. Це друга річ, яка так чіпляє в “Солов’ї“, — той лейтмотив-набат. Війна у Франції – це жіноча війна. […]Отак звичайна (на перший і, треба сказати, на останній погляд) мелодрама-мелодрама поступово перетворюється на свого роду маніфест. Або реквієм. Або вимогливий крик: почуйте, згадайте, зрозумійте!», — з відгуку книжкової блогерки Ксенії Сокульської.

У книзі «Я — Малала» розповідається про захист прав людини крізь історію сміливої пакистанської дівчини, яка стала наймолодшою лауреаткою Нобелівської премії миру. Боротьба Малали за права на освіту й правдива розповідь про життя в країні за влади Талібану ледь не коштувала їй життя.

«Це книжка не про те, як зробити з дитини із активною політичною позицією національну героїню-мученицю. Навіть не про те, якою мужньою може стати дівчинка, коли усвідомить: свої права треба захищати. Як на мене, це книжка — про те, що мужньою доведеться стати, коли поруч ніхто не таке не спромігся», — пише оглядачка «ЛітАкценту» Ганна Улюра.

Роман «Леді Африка» — історія бунтарського життя жінки-льотчиці Берил Маркгем, яка стадла першою жінкою, що здолала Атлантику зі Сходу на Захід за штурвалом літака. Усе своє життя Берил не шукала простих стосунків, випробовувала «чоловічі» професії та боролася із традиційною мораллю.

«Найбільшу увагу Поли Маклейн пригортає та частина “тла епохи”, яку складають люди. Письменниця чудово оперує таким примхливим інструментом як історичні особистості. Не всі її герої мають яскраві характери, але про багатьох хочеться дізнатися більше. А реальних осіб, про долі яких радо наспойлерить Вікіпедія, тут вдосталь: принци (2 шт.), відомі мандрівники та авантюристи (безліч), трохи менш відомі авіатори (також є), письменниця (одна шт, зате яка! — Карен Бліксен, імовірно, найвідоміша за межами батьківщини данська письменниця 20 століття). І всі вони вирують навколо Берил — цієї чудової, але трохи дивакуватої Берил, ви чули, що вона утнула останнього разу?» — з відгуку книжкової блогерки Ксені Сокульської, яка називає цю книгу «в першу чергу неспішним, ретельним, прискіпливим романом виховання».

Головна героїня біографічної книги «Королева пустелі» — Ґертруда Белл — перетнула Сирійську пустелю, об’їздила на верблюдах усю Месопотамію, організувала перші вибори в Іраку і долучилася до створення конституції цієї країни. Белл водночас була британською розвідницею й довіреною особою багатьох аравійських шейхів.

«Її [Ґертруду Белл]часто порівнюють із Лоуренсом Аравійським. Вони, до речі, були не тільки колегами з дослідницько-дипломатичної діяльності на Близькому Сході, а й друзями. І раз за разом у порівняні дипломатичних стратегій Лоуренса і Белл оприявнюється не тільки чітке завдання біографки: показати їхню відмінність — «Лоуренс дав поштовх Великому арабському повстанню; Ґертруда вказала арабам шлях до побудови нації». А й глобальніше послання, в якому суспільна діяльність чоловіка скерована на конкретний практичний результат, а жінки – на процес формування й (пере)творення. Така-от знайома ще від часів сенсуалістів дихотомія жіночого й чоловічого погляду на природу суспільного договору: коли чоловік бачить результат дії, а жінка — її потенціал», — наголошує в рецензії на «ЛітАкценті» Ганна Улюра.

 Здається, з цієї добірки кожен зможе обрати собі книжку до смаку!

Звертаємо вашу увагу, що 8 березня інтернет-магазин та книгарня "Нашого формату" на пров.Алли Горської,5 не будуть працювати. Замовлення, оформлені на сайті 8-го березня, будуть опрацьовані наступного дня.

Разом з тим, 7 березня розпочинає роботу наш новий магазин на книжковому ринку «Петрівка» (вул. Вербова 16). Шукайте нашу затишну крамничку в 11 ряду (4-5 місце). Новий магазин працюватиме з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 19:00, а в суботу та неділю — з 09:00 до 18:00. Магазин також працює і як точка самовивозу для замовлень з нашого інтернет-магазину. Новий магазин на Петрівці працюватиме також і 8-го березня. 

 

 
Поділитися в соціальних мережах:
Схожі новини
Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
captcha
Замовлення зворотного дзвінка