«Найвидатніші лідери не змагаються з іншим,

вони просто одержимі досконалістю.

Не важливо, скільки планів вони виконали,

скількох опонентів здолали чи скільки

класних продуктів створили,

їх постійно вабить ще більший успіх.

Їм не достатньо бути видатними»

 

співавтор книжки «Менеджмент у стилі «Манчестер Юнайтед»» Майкл Моріц

В жовтні з’явиться український переклад книжки легендарного тренера футбольного клубу Manchester United Алекса Ферґюсона «Менеджмент у стилі «Манчестер Юнайтед». Як стати чемпіоном», написана ним у співавторстві з Майклом Моріцом. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами кількома думками зіркового тренера про роботу, футбол і лідерство.

«Я не експерт у питаннях менеджменту і не гуру бізнесу. Я не збираюся писати цикл давно заїжджених лекцій. Тому не шукайте в цій роботі наукових термінів і надто формальних висловлювань.

Не просіть мене пояснити принципи подвійної бухгалтерії, як найняти 500 працівників за півроку, як змусити робітників виготовляти 100 тисяч смартфонів на день чи який метод розробки програмного забезпечення найкращий. Я гадки не маю. Із цим нехай розбираються інші, а моє життя завжди оберталося навколо футболу.

Ця книжка містить уроки, що пояснюють, як я досяг успіху на футбольному полі та за його межами» — Алекс Ферґюсон.

Правило №1. Спостерігайте за людьми, прислухайтесь до їхніх порад і читайте про інших. Це найкращі речі, що я будь-коли робив.

Усі ми — комбінація ДНК наших батьків. На наше життя впливають випадковості, оточення та освіта. Однак ми всі маємо два набори потужних інструментів, які можемо контролювати: наші очі та наші вуха.

Правило №2. Я завжди відчував, що наші тріумфи були результатом неухильного дотримання дисципліни. Ви, можливо, здивуєтеся, але великою мірою успіх залежить не від емоцій, а від намагання зробити неможливе та готовності ризикувати.

Якби я мав змогу прожити життя спочатку, то б нічого не змінив, бо коли ти нехтуєш дисципліною, можеш забути про успіх і посіяти анархію.

Якщо вам вдасться зібрати команду з 11 талановитих гравців, які не відволікаються на тренуваннях, не забувають про дієту, достатньо сплять і скрізь приходять вчасно, ви вже майже на півдорозі до трофею.

Ви не повірите, скільки клубів не можуть із цим упоратись.

dims
ferguson

Правило №3. Єдиний шлях покращити своє життя — тяжка робота.

Я просто не міг байдикувати і мене завжди дратували люди, які марнували природний талант лише через те, що не бажали засиджуватись на роботі допізна. Дуже приємно відчувати, що ти робиш усе, на що здатен, і ще приємніше, коли це починає приносити плоди. Думаю, це пояснює, чому я вийшов на поле в день свого весілля, як і в день народження мого першого сина.

Я пропустив лише три гри «МЮ» із 1500. Першу — коли був з братом у Глазго після смерті його дружини в 1998 році, другу — через весілля старшого сина в Південній Африці в 2000-му, а третю — щоб відвідати матч за участю потенційного новачка Давіда Де Хеа в 2010-му.

Правило №4. Якби у мене був вибір між надзвичайно талановитим футболістом без бажання розвиватись і непоганим гравцем з надзвичайною самовіддачею, я обрав би останнього.

Дуже обдаровані гравці здатні добре працювати певний період часу, але їм бракує витримки, на якій тримається стабільність команди.

Коли виграш стає способом життя, справжніх переможців не спинити. Хоч як банально це звучить, найкращі футболісти, передусім, змагались із собою, щоб досягти найкращих результатів. Не випадково таких гравців, як Роналду, Бекхем, брати Невіли, Кантона, Скоулз, Ґіґз і Руні, доводилося силоміць тягнути з поля після тренувань. Усі вони мають вроджене бажання постійно вдосконалюватися. Наприклад, Ґарі Невіл зі шкіри пнувся, бо знав, що не володіє таким природним талантом, як його партнери по команді. У його молоді роки я ніколи не хвилювався за те, що він робить у п’ятницю ввечері, бо знав, що о пів на десяту він уже буде в ліжку.

 

Девід Бекхем — теж надзвичайна особистість. Він жив у нетрях, коли прийшов до нас, однак тренувався не лише зранку і після обіду, а й увечері зі школярами. Коли на початку сезону ми змушували гравців здавати човниковий біг, Бекхем завжди показував найкращі результати. Те ж стосується і Роналду. Він прагнув стати найкращим футболістом світу і все для цього робив. Він дуже пильно стежив за харчуванням, ще до переїзду в Англію. Сьогодні він неухильно приймає ванну з льодом після кожного матчу, щоб і далі грати на тому рівні, якого від себе вимагає. Він не торкається алкоголю і стежить, щоб його вага була кілограми на три меншою за норму.

beckham-cropped_ud1l7q94x5jf1lhn2wrycjuy5

Правило №5. Неможливо зібрати видатну команду без належної організації.

Більшість власників клубів і тренерів займається підбором складу без будь-якої чіткої мети. Вони роблять усе навиворіт і надто женуться за миттєвим результатом.

Перш ніж збирати чудову команду, треба вибудувати чудову організацію, в якій усі елементи будуть на своїх місцях.

Правило №6. Якби я мав змогу знову почати кар’єру тренера, перш за все я б звертав увагу на ставлення гравців до тренувального процесу.

Якщо вони сприймають його серйозно, мають потрібний талант і цілеспрямованість, із них будуть люди. Якщо вони постійно намагаються сачкувати, нічого не вийде.

Байдуже, граємо ми проти чинного чемпіона Англії, переможця Ліги чемпіонів чи команди з четвертої ліги в Кубку Англії. Я продовжував наполягати, що не існує сильнішого клубу за «МЮ», нехай навіть власники деяких із них володіють усією нафтою в Перській затоці чи всіма вугільними шахтами в Росії.

Правило №7. Ми намагались ніколи не покладатись на випадковості.

Ви не уявляєте, скільки разів у перерві я наголошував на тому, що треба бути терплячими і чекати на свій шанс, а не кидатись уперед стрімголов. Я йшов на ризик лише в останні 15 хвилин матчу, якщо ми поступались у рахунку на один гол. У такі моменти не має значення, програєш ти з різницею в один м’яч або два. Лише за таких обставин я йшов ва-банк.

Правило №8. Якість командної роботи залежить від зв’язку між гравцями.

У кожній компанії люди, які довго працюють разом, знають, як реагуватимуть їхні колеги в тій чи іншій ситуації, а часом навіть можуть передбачити, що вони скажуть. Це стосується і футболу. Казковим прикладом була зв’язка Мессі-Іньєста-Хаві. Вони настільки добре одне одного знали, що від їхніх перепасовок голова йшла обертом. Це було ніби дивитись на карусель.

У команді кожен повинен розуміти, що він — елемент мозаїки. Якщо хоч один елемент прибрати, картина не буде повною.

Я ніколи собі не казав, що моє життя не буде повноцінним, якщо футболісти «МЮ» не отримають певної кількості Золотих м’ячів або нагород Гравця року. Це не в моєму стилі. Я просто хотів вигравати якомога більше трофеїв. Їх мені завжди було мало.

279862_gallery
800x-1

Правило №9. Щоб чогось досягти, треба зробити певну послідовність кроків.

Неможливо одразу виграти чемпіонат. Тому я розбивав кожну ціль на простіші складові частини. Ніхто ніколи не приведе команду альпіністів до підніжжя Евереста і не скаже їм: «Гаразд, хлопці, лізьте вгору».

На початку сезону я не говорив з гравцями про конкретні цілі. Мої слова пресі про те, що ми хочемо виграти трофей, були дуже загальними, та й команда звикла, що від неї цього очікують. Я починав додавати конкретики лише в листопаді, коли ставало зрозуміло, в якому стані перебувають наші суперники. Тоді я казав гравцям: «Якщо до Нового року будемо на першому, другому чи третьому місці або відставатимемо на три очки від лідерів, матимемо чудові шанси виграти чемпіонат».

Правило №10. Найпотужніше слово — це «молодець». Мудрий лідер уміє витиснути з людини ці додаткові п’ять відсотків здібностей, про які вона і не підозрює.

Я не пригадую жодного тренера, який би досяг значних успіхів завдяки терору.

Коли я очолив «МЮ», у команді нехтували багатьма речами, включно з одягом, у якому гравці їздили на виїзні матчі. Вони вбирались у спортивні костюми компанії, що була спонсором клубу — Reebok, Puma, Аdidas. Це було неподобство. Я негайно наполіг, щоб вони їздили в брюках, клубних блейзерах і краватках.

Правило №11. Як лідерові, вам не треба, щоб вас любили. Часом корисно, щоб вас боялися, але головне — щоб вас поважали.

Лідер — не «свій хлопець» для колективу. Необхідно тримати дистанцію. Це можна робити по-різному. Наприклад, я завжди їздив на передньому місці в клубному автобусі. Гравці відчували цю дистанцію, і коли після завершення сезону вони влаштовували вечірку, мене не запрошували. Запрошували весь тренерський штаб, окрім мене. Я не ображався. Вони правильно чинили.

Я ніколи не чекав, що гравці любитимуть мене, але й не хотів, щоб вони мене ненавиділи, бо в такому випадку я не міг би витискати з них найкращі якості. Я лише хотів, щоб вони мене поважали і виконували мої вказівки.

Правило №12. Я ще не зустрічав людей, котрі б досягли серйозного успіху, при цьому не відмовляючись від деяких радощів.

Я не кажу, що треба бути цілком одержимим своєю метою, але я просто не уявляю, як знайти в житті потрібний баланс, якщо ви хочете бути кращими за інших. Якщо взяти двох людей з однаковими талантами, їхній успіх залежатиме від того, як вони використають свої здібності.

Sir-Alex-Ferguson-02
methode2Ftimes2Fprod2Fweb2Fbin2Fce6bb4be-52c0-11e8-9795-08ef69e784e8

Футбол — така штука, в якій кожен вважає себе експертом, навіть якщо його розуміння гри не варте і виїденого яйця. Як і в інших розважальних галузях, у футболі критикувати простіше, ніж щось робити. Кожен має свою думку про ресторани, авіакомпанії, фільми, машини та картини, навіть якщо сам не здатен зварити макарони, запустити повітряного змія чи намалювати квадрат. Коли йдеться про складні для розуміння речі, люди бояться вставляти свої п’ять копійок, щоб не здатися дурнями. Тут лише справжній експерт може висловити цінну думку щодо конструкції підвісного мосту чи розповісти, як треба проводити лабораторний експеримент. Однак у футболі ситуація інакша.

 

Тренери топ-клубів чують критику звідусіль — від рідні до вболівальників із різних куточків світу.

Правило №13. Краще пояснити навколишнім, що вам небайдужі дрібні деталі, але займатись ними — це їхня робота.

Коли я наймав людей для виконання певної роботи, я вірив, що вони з нею впораються. Я сподівався, що вони зроблять усе необхідне і звертатимуться до мене, коли виникатимуть будь-які проблеми.

44 переглядів

Поділіться своїми враженнями
в соцмережах

Що ви думаєте з цього приводу?

  Подписаться  
новее старее большинство голосов
Уведомление о
Відгуки (9)
trackback

… [Trackback]

[…] Read More Info here on that Topic: nashformat.ua/blog/about-life-work-and-manchester […]

trackback

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: nashformat.ua/blog/about-life-work-and-manchester […]

trackback
강원랜드
19.11.2019

… [Trackback]

[…] Read More here to that Topic: nashformat.ua/blog/about-life-work-and-manchester […]

Книжка «Усе замахало. Але надія є»

Хочу отримувати
нові статті

Схожі публікації