1. Питання не в тому, хто мені дозволить, а в тому — хто мене зупинить.

2. Тільки той, хто горить своєю роботою, здатний на глибоке романтичне почуття, бо любов є проявом самоповаги, найсокровеннішою із цінностей в характері чоловіка чи жінки.

3. Я з великим ентузіазмом підтримую «чорно-білу» картину світу. Тут ідеться про добро і зло. Перш ніж визначити що-небудь як сіре, тобто серединний шлях, треба знати, що таке чорне і що таке біле, тому що сіре – це всього лише поєднання попередніх двох. А коли ти вже визначив, що один вибір – добрий, а інший – злий, не існує виправдання для третього – змішаного вибору. Не може бути жодного виправдання для вибору, навіть частково, того, що, як тобі відомо, є злом.  

4. Я люблю тебе так сильно, що більше ніщо для мене немає значення. Навіть ти. Тільки моя любов.

5. Розум людини – основне знаряддя її виживання. Життя людині дане, виживання – ні. Тіло людині дане, їжа – ні. Мозок їй даний, але розум – ні.

6. Хіба ви не знаєте чого хочете? Як ви витримуєте, не знаючи цього?

7. Держава повинна опікуватися лише тими питаннями, які передбачають застосування сили. Тобто поліція, збройні сили, суди аби залагоджувати конфлікти між людьми. Більше нічого. Все решта повинно бути під приватним управлінням і таке управління було б значно краще.

8. Жаліти винних, означає зрадити невинних.

9. Натовп не здатний вибачити людей, які, не піддаючись його правилами, залишаються самі собою.

137 переглядів

Хочу отримувати
нові статті

Схожі публікації