Наш формат | Блог > Життя НФ > 5 новинок видавництва «Наш формат»: рекомендуємо особисто
 

5 новинок видавництва «Наш формат»: рекомендуємо особисто

Поки випустиш у світ книжку — вона стає для нашої команди рідною. Ну а як її не любити, адже весь процес появи українського видання у «Нашому форматі» ми проходимо разом. Але у кожного з команди є свої улюбленці. Хтось надає перевагу мотиваційній літературі, хтось практичному посібнику з менеджементу, а ще хтось не уявляє свого життя без художки. До вашої уваги 5 щирих відгуків від команди «Нашого формату» про 5 крутих новинок цієї осені.

Антон Мартинов,

співвласник видавництва «Наш формат»

У книжці «Менеджмент у стилі «Манчестер Юнайтед». Як стати чемпіоном» тренер Манчестер Юнайтед сер Алекс Ферґюсон — легендарна особистість у футбольному світі. Він присвятив команді 26 років, допоміг їй здобути надзвичайну кількість перемог, а його відставку назвали кінцем цілої ери.

Ферґюсон переконаний: є риси, притаманні всім переможцям і компаніям, чиї керівники прагнуть успіху незалежно від справи, якою займаються. У цій книжці, написаній у співавторстві з підприємцем Майклом Моріцом, Ферґюсон підсумовує власний життєвий і професійний досвід та пропонує поради, які однаково добре працюватимуть як на футбольному полі, так і в будь-якій компанії.

Книжку я особисто розібрав на цитати. Ловлю себе на думці, що керування видавництвом і футбольним клубом тотожні речі.

Анна Гай, internet marketing-manager видавництва 

«Наш формат»

Герої книжки «Усюди жевріють пожежі» розчиняють між рядків. Стиль авторки змушує перегортати сторінку за сторінкою. А написане — думати і думати: як би вчинила я. Джерельно чиста емпатія detected.

Словом, знайомством з Селесте Інґ задоволена, певне все ж таки варто спробувати читацького щастя і з першим її романом — «Несказане».

Авторка написала хорошу сімейну драму, з героями-підлітками, з матерями-антонімами, з великою дозою розуміння мистецтва (фотографією) і намаганням пояснити, яка різниця між митцем і не митцем, між буденністю і умінням жити усвідомлено. Ковток літературного повітря. Якісно. Гарно.

Іванна Умрихіна,

B2B marketing-manager видавництва «Наш формат»

«Текст-пекс-шмекс» не тільки про грамотність, а і про пошук власного стилю, мети для письма, звучання тексту і навіть про зв’язок між пам’яттю й лляною олією (ні, там не про вплив олії на людський мозок).

Зінссер пояснює все простою мовою, дотепно, дружньо, з прикладами, що аж хочеться дістати блокнот і почати писати. Звісно, без практики відразу не створиш шедевр, але автор дає корисні поради, як написати про подорожі, про себе й інших, про твори мистецтва, ділові листи тощо. Словом, рекомендую цю книгу тим, хто хоч якимсь чином користується письмом, тобто всім.

Вероніка Мостюк,

junior marketing-manager видавництва «Наш формат»

Кожен із нас щодня сновигає у лабіринті життя у пошуках свого «сиру»: роботи, сім’ї, успіху чи... балансу.

«Хто взяв мій сир» — бізнес-притча про необхідність виходити за рамки буденності, вміти адаптуватися до змін та час від часу перевіряти свіжість свого сиру.

Спенсер Джонсон переконує: ви можете руйнувати стіни лабіринту роками, а можете їх обійти. Ви можете чекати на Старий сир, та Новий опиниться вже на наступній станції. Все, що потрібно зробити — вчасно почати шукати, довіряючи своїм інстинктам. І не боятися йти вперед, адже той мальований слон, може виявитися геть маленькою мушкою.

Вікторія Кравчук, редакторка видавництва «Наш формат»

«Навчитися вчитися» улюблена з усіх книжок «НФ», які я редагувала. Чому?

По-перше, із першої сторінки довіряєш авторці. Перш ніж відкрити для себе поезію формул, Барбара Оклі встигла здобути диплом зі славістики й послужити в армії. А ще свято повірити в те, що вона нездара в математиці. Красу цієї науки вона розгледіла лише в 26 і відтоді охоче ділиться своїми відкриттями з іншими.

По-друге, книжка просто пояснює, як ми мислимо, чому розпорошуємося, як запам’ятовуємо, які підходи до навчання дієві, а які — ні. Дуже жалкую, що не читала «Навчитися вчитися» в студентський час, — могла б уникнути марнування часу. Але книжка була актуальною й зараз. Після її прочитання я полюбила «метод помідора», почала планувати звечора, виокремила час на прокрастинацію й перестала бездумно підкреслювати головне в тексті.

Написано Наш формат