Наш формат | Блог > Життя НФ > Цифри року від «Нашого формату»: на шляху до мільйона
 

Цифри року від «Нашого формату»: на шляху до мільйона

У цьому році загальний наклад книжок “Нашого формату” склав 410 тис. примірників, що в 2 рази більше за показники минулого року. У 2018 р. ми плануємо вивести це число на новий рівень та наблизитись до мільйона — 800 тис. примірників загального накладу за 2018 р.

У 2017 р. нами було видано 93 книжки, 61 одна з яких — це нові видання, решта - ретиражі книжок попередніх років, які дуже вже вам сподобались, тому нам довелось їх додруковувати.

Не уникли ми спокуси і скласти топ-10 книжок цього року. Втім, він зміг здивувати навіть нас самих. На першому місці (22,5 тис. примірників (!) опинився бестселер 50-60-х років минулого століття та magnum opus Айн Ренд - «Атлант розправив плечі».

Заслужене друге місце (15 тис. примірників) залишилось за чи не найочікуванішою новинкою цьогорічного Книжкового арсеналу — «Чорним лебедем» Насіма Талеба.

Замикає трійку лідерів з такими ж показниками (15 тис. примірників) «Чому нації занепадають» Дарона Аджемоґлу та Джеймса Робінсона.

Це, власне, про те, що ми зробили. Дуже коротко і в цифрах. Втім, за кожним числівником у цьому матеріалі стоять десятки наших колег, які перекладали, звіряли, редагували, верстали, малювали, друкували, складали, розвозили і пакували...

Тепер трохи про плани на майбутнє. По-перше, загальний наклад наступного року ми плануємо збільшити вдвічі та досягнути цифри у 800 тис. примірників.

По-друге, ми завершуємо роботу над системним перезапуском блогу (насправді запускаємо вже тут і зараз, адже саме в блозі ви читаєте цей матеріал) та повноцінною роботою нашого читацького клубу, три зустрічі якого ми вже провели разом з вами цього року.

По-третє, в планах — запустити мобільний додаток, оновити програму лояльності та (барабанний дріб) налаштувати системний запис аудіокнижок.

І, по-четверте, для того, щоб максимально спростити отримання книжок “Нашого формату” в регіонах, у 2018 р. ми працюватимемо над франшизою для точок продажу в регіонах. Так, тепер книжки можна буде забрати у вашому місті, не користуючись послугами пошти. Що, де, коли і як обов’язково напишемо, але не сьогодні.

На десерт так би мовити ми залишили найцікавіше — видавничі плани на 2018 р. Насправді плани більш, ніж грандіозні, адже ми плануємо зробити так, що українські переклади ви могли читати разом зі світовими релізами (і ми навіть спробуємо це зробити вже наступного року). А поки поговоримо про ті книжки, на які вам точно варто звернути увагу у 2018 р.

Головними проектами року, що наступить вже за кілька днів, є такі книжки:

 • «Ви, певно, жартуєте, містере Фейнман! Пригоди допитливого дивака» Річард Фейнман
 • «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Насім Ніколас Талеб
 • «Мета» Ельяху Голдрата
 • «Мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марк Менсон
 • «Гемінґвей. Біографія» Мері Діаборн
 • «Чорне дзеркало» Клер Норт, Сильвія Невел, Корі Доктороу
 • «Лідер продажів. Як побудувати ефективні стосунки з клієнтами» Метью Діксон, Брент Адамсон
 • «Поведінкова економіка. Як емоції впливають на економічні рішення» Річард Талер
 • «Ейнштейн» Волтер Айзексон
 • «Добробут націй.Дослідження про природу та причини добробуту націй» Адам Сміт
 • «Народжені бігати. Рух до безмежних можливостей» Крістофер Макдуґал

Оце й усе наразі. Складайте поки wishlist-и на 2018 рік, а ми побігли далі працювати. Книжки самі не видаються 😉

Написано Наш формат