Липень — не час для самих тільки фестивалів — від Atlas до U Park, відпочинку в Одесі чи Туреччині або копання городу. Пропонуємо вам 10 подій липня, задля яких не шкода виділити пару днів омріяної відпустки.

Семінар «Бізнес як військова стратегія»

Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на четверту і останню програму із циклу семінарів «Бізнес як військова стратегія» для управлінців на основі нового для української бізнес-освіти формату: навчання через ознайомлення з історичними подіями та проектування аналогій на сучасні стратегії бізнесу.

Львівська бізнес-школа пропонує вивчити управлінські теорії на основі української історії, зокрема, військового досвіду українського козацтва.


КОЛИ: 5 – 6 липня, 10:00

ДЕ: Збаразький замок (Львівська обл., м. Збараж)

СКІЛЬКИ: 7 700 грн

Інтенсив «Фінансова грамотність для підприємців»

Керування фінансами далеко не проста та дуже відповідальна справа. Особливо, якщо від цього залежить майбутній розвиток компанії та зарплата співробітників. У керівника, який не розуміє основні фінансові процеси, немає шансів грамотно оцінити ситуацію, коли щось піде не так.

Організатори пропонують розібратись з темою фінансів, зокрема, отримати шаблони трьох основних форм звітів, схему ведення Cash Flow та P&L, форми по розрахунку собівартості та точки беззбитковості.


КОЛИ: 6 липня, 10:00 – 18:00

ДЕ: Chasopys EduSpace (Київ, вул. Велика Васильківська, 30)

СКІЛЬКИ: 1 700 грн

Лекція Романа Гавриша «Стратегічна шкода тактичних перемог у маркетингу»

На лекції керівник маркетингової агенції Aimbulance Роман Гавриш розповість про стратегічні загрози тактичних перемог у маркетингу, пояснить, як знижки та ребрендинг завдають шкоди, а також проговорить закони маркетингу та як вони працюють.

Буде цікаво маркетологам та маркетинг-директорам, які хочуть зрозуміти, як працює нова маркетингова наука та бізнес-моделі у цифрову епоху,  а також детально розібратись у можливостях та інструментах цифрових комунікацій та більш системно використовувати її потенціал задля отримання максимального результату.


КОЛИ: 10 липня, 19:30 – 21:00

ДЕ: Projector (Київ, вул. Кожемяцька, 10)

СКІЛЬКИ: 300 грн

Семінар «Кар’єра після декрету»

Мало хто нині залишається на три роки у декретній відпустці. Проте навіть кілька місяців робочої паузи можуть змінити кар’єрний шлях жінки на 180 градусів. На семінарі спеціаліст з профорієнтації Анна Різніченко поділиться практичними вправами з профорієнтації та рекомендаціями в роботі з синдромом самозванця, а також підбіркою нетипових ресурсів та стратегій пошуку роботи.


КОЛИ: 10 липня, 19:00 – 21:30

ДЕ: Creative Women Space (Київ, Михайлівський пров., 9б)

СКІЛЬКИ: 200 грн

HR Wisdom Summit #7

На цьогорічному саміті буде три тематичні блоки: Діджиталізація (які HR-процеси можуть замінити алгоритми, а які залишаться на рівні особистих рішень), Дерегуляція (нові системи розрахунку оплати праці та премій, менторство для топ-менеджменту),  Диверсифікація (аналіз роботи топ-менеджерів з бізнесу на державних посадах).


КОЛИ: 11 липня, 09:00 – 17:00

ДЕ: Academy DTEK (Київ, вул. Дорогожицька, 3)

СКІЛЬКИ: 4 500 грн

Воркшоп «Як лобіювати в Україні»

11 липня до України вперше приїдуть представники бельгійської організації The Good Lobby. Вони вчать громадян різних країн взаємодіяти із владою та впливати на неї. У Києві The Good Lobby проведуть воркшоп і розкажуть, з чого починати, на кого і як можна впливати і які інструменти для цього використовувати. За дві години учасники на практиці навчаться застосовувати лобінг для відстоювання своїх інтересів та познайомляться з успішними кейсами лобізму в Україні та на Заході.


КОЛИ: 11 липня, 13:30 – 19:30

ДЕ: Lift99 Kyiv Hub (Київ, вул. Володимирська, 101)

СКІЛЬКИ: 350 грн

Зустріч «Життя маркетолога у міжнародній компанії: бекстейдж»

На зустрічі Надія Михалевич, контент-маркетологиня у Seedstars, співорганізаторка CreativeMornings Lviv, що має більше 7 років досвіду в комунікаціях, поділиться своїм досвідом роботи у міжнародній компанії Seedststars,  яка створює освітні та інвестиційні можливості для підприємців з країн, що розвиваються.


КОЛИ: 11 липня, 19:30 – 21:00

ДЕ: Selecto (Львів, вул. Зелена, 186)

СКІЛЬКИ: 200 грн

Конференція 8Р 2019

На конференції з інтернет-маркетингу учасник отримає доступ до 5 потоків: SEO для спеціалістів, PPC для спеціалістів, інтернет-маркетинг для бізнесу, арбітраж трафіку і SMM&Digital (співорганізатор потоку SODA Digital Advertising Group).


КОЛИ: 13 липня, 09:30 – 19:00

ДЕ: Odessa Hotel Complex (Одеса, Гагарінське плато 5)

СКІЛЬКИ: 4 500 грн

Marketing Forum 2019

Marketing Forum 2019 — знай тренди як свої п’ять пальців. Захід збере фахівців з маркетингу, щоб розповісти нові тренди і розібрати успішні і провальні кейси маркетингу за 2018-2019 рік. На форумі також плануються цікаві батли і нетворкінг між учасниками.


КОЛИ: 25 липня, 19:00 – 23:00

ДЕ: КІСПП (Київ, бул. Лесі Українки, 34)

СКІЛЬКИ: реєстрація.

Women’s Pitching&Marketing Hackathon

Команда WoMentor запрошує взяти участь у новому соціальному проекті Women’s Pitching&Marketing Hackathon. У межах хакатону учасниці мають можливість розробити маркетингову стратегію для своїх бізнес-проектів разом з командою  маркетологів, а також отримати оцінку професійного журі.


КОЛИ: 27 липня, 10:00 – 18:00

ДЕ: Tech StartUp School (Львів, вул. Колесси 2)

СКІЛЬКИ: безкоштовно за умови реєстрації.

10 переглядів

Поділіться своїми враженнями
в соцмережах

Що ви думаєте з цього приводу?

  Подписаться  
Уведомление о
Відгуки (0)
Книжка «Усе замахало. Але надія є»

Хочу отримувати
нові статті

Схожі публікації