Передзамовлення Наш формат
Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Володимир Кличко

Володимир Кличко

Володимир Кличко (1976 р.н) — український боксер в надважкій ваговій категорії світового рівня, олімпійський чемпіон, чемпіон світу з боксу у важкій ваговій категорії за версіями WBO, IBF, IBO, WBA, The Ring.

CEO в KLITSCHKO Ventures GmbH — консалтингова компанія, заснована в 2016 році в м. Гамбург . Також компанія відповідає за імідж бренду КЛИЧКО.

Володимир є співзасновником, разом із своїм братом Віталієм і їхнім менеджером Берндом Бьонте, компанії KLITSCHKO Management Group, що створена в 2007 році в Ґамбурзі і сьогодні є однією з найуспішніших маркетингових компаній в сфері спорту.

13 серпня 2003 року брати Кличко заснували Фонд КЛИЧКО (KLITSCHKO Foundation) — метою фонду є допомогти молоді визначити свій шлях за допомогою спорту і освіти.

Володимир присвятив спорту більше 25 років свого життя. Навчився вчасно приймати і розпізнавати виклики. На основі отриманих знань Кличко визначив фактори успіху і розробив свою власну методику — управління викликами.

Спільно з Інститутом аналізу потреб клієнтів університету Санкт-Ґаллена в Швейцарії в 2016 році організовано курс підвищення кваліфікації CAS Change&Innovation Management (Управління змінами та інноваціями).

Разом з швейцарським вузом та експертами в галузі теорії і практики Володимир викладає основи управління особистістю і власними викликами, таким чином готує керівників і менеджерів до професійних і особистих викликів в складному і мінливому світі. Відповідні модульні програми викладаються англійською і німецькою мовою.

Книжка «Challenge Management — Was Sie als Manager vom Spitzensportler lernen knnen» ( Управління викликами) вперше видано 2017 року німецькою мовою. Українською перекладено 2018 року видавництвом Наш формат.

Штефані Білен, Володимир Кличко

Рейтинг: 4.7 (1 відгук)
Рік видання: 2018 Палітурка: тверда, матова Відправка: 23.05.2019
Стратегія управління викликами від спортсмена та підприємця Володимира Кличка. 12 принципів, які він напрацював протягом спортивної кар’єри й успішно використовує в бізнесі та житті. ТЕМАТИКА Бізнес, мотивація. ПРО КНИЖКУ Хай якою справою ми займаємося: власним бізнесом, побудовою кар’єри
175 грн

Алекс Ферґюсон, Андре Агассі, Володимир Кличко, Штефані Білен

Рейтинг: 5.0 (0 відгуків)
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда Відправка: 23.05.2019
Комплект складається з трьох книг: 1. "Відкритий" Андре Агассі 2. "Управління викликами" Володимир Кличко, Штефані Білен 3. "Менеджмент у стилі "Манчестер Юнайтед". Як стати чемпіоном" Майкл Моріц, Алекс Фергюсон ПРО КНИГУ «ВІДКРИТИЙ» Андре Агассі був і залишається однією з найяскравіших
565 грн