Передзамовлення Наш формат
Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Вільям Паундстон

Вільям Паундстон

Вільям Паундстон (William Poundstone) 1955 р.н - американський письменник, критик, журналіст і оглядач.

Народився в Моргантауні, штат Західної Вірджинії .
Вивчав фізику в Массачусетському технологічному інституті.

Вільям Паундстон є автором більше 10 книг.

Написав серію з трьох книг “Big Secrets” - де розкриває великі секрети “про які ви ніколи не повинні дізнатись”. Це “міські легенди” (наприклад “що сталося з Уолтом Діснеєм після смерті?”), прості речі про які ніхто не замислюється: що таке штрихкод, формула Coca cola ітп.

Вільям Паундстон автор біографії Карла Сагана, відомого американського астронома і науковця, виданої 1999 р. (Carl Sagan: A Life in the Cosmos. New York: Henry Holt & Company).

В роботах досліджуються соціальні наслідки наукових або філософських ідей- від методів голосування до конкуренції і співробітництва, до системи азартних ігор, відомої як критерії Келлі.

В 2005 році Amazon оцінив книгу “ Fortune's Formula”, як “Вибір редактора №1” за документальну літературу. Паундстон виграв премію NYSSCPA (The New York State Society of CPAs) за видатні досягнення в галузі фінансової журналістики в 2011році.

Українською перекладено “Priceless: The Myth of Fair Value (and How to Take Advantage of It)” . Книгу видано під назвою “9,99. Міф про чесну ціну” .

Вільям Паундстон

Рейтинг: 4.8 (0 відгуків)
Рік видання: 2018 Палітурка: тверда Відправка: 02.05.2019
Ґрунтовний аналіз того, як ми сприймаємо ціну та чому ці цифри часто оманливі. ТЕМАТИКА Маркетинг, психологія, поведінкова економіка.. ПРО КНИЖКУ «Вигідна пропозиція!», «Дешевше не буде!» — слогани, які ми бачимо чи не на кожному кроці. Та як люди раціональні й звиклі до реклами, ми
190 грн