Передзамовлення Наш формат
Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Стівен Штроґац

Стівен Штроґац

Стівен Штроґац здобув визнання в багатьох міждисциплінарних галузях прикладної математики, зокрема в математичній біології. Зробив значний внесок до вивчення нелінійних систем, синхронізації динамічних систем та теорії мереж.

Випускник Прінстонського університету, стипендіат премії Маршалла у Триніті-коледжі, професор математики в Корнелльському університеті та кандидат з прикладної математики в Гарвардському університеті. Лауреат багатьох престижних премій, автор науково-популярної літератури та колумніст Нью-Йорк Таймс.

Штроґац здобув визнання в багатьох міждисциплінарних галузях прикладної математики, зокрема в математичній біології. Зробив значний внесок до вивчення нелінійних систем, синхронізації динамічних систем та теорії мереж.

Свої наукові погляди та ідеї у сфері прикладної математики автор виклав у низці дослідницьких книг: Nonlinear Dynamics and Chaos: with Applications to Physics, Biology, Chemistry, and Engineering (1994), Sync: The Emerging Science of Spontaneous Order (2003), The Calculus of Friendship: What a Teacher and a Student Learned About Life While Corresponding About Math (2009), The Joy of x: A Guided Tour of Math, from One to Infinity (2012).

Українською опубліковано «Екскурсія математикою. Як через готелі, риб, камінці і пасажирів метро зрозуміти цю науку» (2019).

Стівен Штроґац

Рейтинг: 4.8 (1 відгук)
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда Відправка: 20.06.2019
Книжка, яку однаково полюблять ті, хто захоплюється математикою і хто завжди ненавидів цей предмет. ТЕМАТИКА Наукпоп, математика. ПРО КНИЖКУ Математика — це не прісний набір формул. Вона скрізь, якщо знати, куди поглянути. Як розгледіти синусоїди у смужках зебри? Що таке
195 грн