Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 22:00
Побажання
Семюел Беккет - фото

Семюел Беккет

Семюел Беккет — ірландський письменник, драматург, перекладач, мовознавець, педагог, лауреат престижної літературної премії, батько «театру абсурду». Автор романів «The End», «Уот», «Мерсьє та Кам’є» й інших.

Роки життя
13.04.1906 — 22.12.1989
Нагороди
Нобелівська премія з літератури (1969), Премія імені Люсіль Лортел, Drama League Award for Outstanding Revival of a Play, Drama League Award for Outstanding Production of a Play
Освіта
Триніті коледж

Книги Семюела Беккета

Семюел Беккет
Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2018 Категорія: Класика
'They didn't seem to take much interest in my private parts which to tell the truth were nothing to write home about, I didn't take much interest in them myself.' From the master of the absurd, these two stories of an unnamed vagrant contending with decay and death combine bleakness with the
150 грн
Семюел Беккет
Рейтинг: 4.9
Рік видання: 2016 Категорія: Іноземна класика
«Уот» (1953) ірландського письменника Семюеля Беккета (1906 — 1989) є класикою світової літератури ХХ століття. У цьому творі, як і в інших своїх романах та п’єсах, Беккет з допомогою філософів, загримованих під блазнів, розігрує трактат про мову, наукоцентричну європейську свідомість, про
234 грн
Семюел Беккет
Рейтинг: 4.3
Рік видання: 2015-2022 Категорія: Сучасна іноземна проза
«У тексті присутні тривожні сцени та ненормативна лексика. Рекомендовано читати особам, старшим 16 років», - ця фраза повніша за будь-яку передмову, адже вона лаконічно характеризує роман батька театру абсурду. Переклад хороший, текст справив враження «викоханого», що дуже доречно, зважаючи на
79 грн

Біографія Семюела Беккета

Народився в Ірландії, де закінчив Триніті-коледж у столиці країни, отримав ступінь бакалавра. Наприкінці 1920-х років переїздить до Парижа, викладає у навчальному закладі «Еколь Нормаль» англійську мову. Пише есе, оповідання, вірші, алегоричні поеми, критичні твори, радіоп’єси та друкується у періодичному виданні «Transition».

У роки Другої світової був учасником Руху Опору у Франції. Після такого складного і болючого життєвого досвіду його творчість набуває інших сенсів та звучання — це був період заснування «театру абсурду». «Чекаючи на Ґодо» — одна із найвідоміших п’єс автора у цьому контексті, жорстка алегорія на тему війни.

У 1969-му році отримує Нобелівську премію за свою творчість.

Видання «The End» відносять до класики літератури: дві історії про безіменного безхатька, що балансує на межі життя та смерті.

Книжка «Уот» перекладена українською мовою 2016-го «А-ба-ба-га-ла-ма-гою» та «Вавилонською бібліотекою» — трактат про мову, європейську свідомість, екзистенційну кризу людини ХХ століття, у якому поєднується дотеп та абсурд.

«Мерсьє та Кам’є» вийшла друком українською у видавництві «Discursus»: стрижнем історії є взаємостосунки двох друзів, які весь час потрапляють у дивні пригоди та халепи, ведуть на перший погляд беззмістовні розмови, а у їхніх вчинках часто відсутня будь-яка логіка — ознаки, притаманні літературі абсурду є візитівкою унікального стилю Беккета.

Цитати
Цитати ще не додані!

Відгуки про Семюела Беккета Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цього автора для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть автора!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних