Передзамовлення Наш формат
Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Ручір Шарма

Ручір Шарма

Ручір Шарма (Ruchir Sharma) - індійський інвестор, економіст, журналіст і письменник, який пише про світову економіку та політику.

Місце народження Джайпур, Раджастан, Індія. Шкільні роки провів в Мумбаї, Делі та Сінгапурі.
Він навчався в коледжі торгівлі Шрін-Рам в Нью-Делі , а потім приєднався до компанії з торгівлі цінними паперами, а в 1991 році розпочав вести колонку з назвою For Ex, спочатку для The Observer, пізніше для The Economic Times of India. Його праці привернули увагу Morgan Stanley, яка запросила його на роботу в Мумбаї в 1996 році. У 2002 році він переїхав до Нью-Йоркського офісу, який сьогодні залишається його базою. У 2003 році Шарма став керівником команди на ринках, що розвиваються, в Morgan Stanley Investment Management. У 2006 році очолив команду.

В 2012 році Ручір Шарма видав книгу Breakout Nations: In Pursuing of the next Economic Чудеса. У книзі обговорюються його погляди на економічні ринки країн, що розвиваються і його подорожі цими країнами. Книга стала міжнародним бестселером за рахунок рекордних продажів. Breakout Nations отримала широке висвітлення у ЗМІ, включаючи The Economist , The Washington Post і The Wall Street Journal .

У червні 2016 року компанія WW Norton & Company видала книгу The Rise and Fall of Nations: Forces of Change in the Post-Crisis World . У цій книжці інвестор Ручір Шарма узагальнює тисячі різноманітних чинників економічного розвитку в перелік правил, які допоможуть визначити, де саме перебуває країна: на піку, на спаді чи тягнеться в невизначеності.

Українською видано Злет і занепад країн. Хто виграє та програє на світовій арені і Передові країни. В очікуванні нового «економічного дива» видавництвом Наш формат.

У червні 2013 року Outlook назвала Шарму одним з 25 найрозумніших індіанців у світі.

У 2012 році Шарма був обраний одним з провідних світових мислителів журналом Foreign Policy .

Breakout Nations дебютував як бестселер №1 в Індії,автор нагороджений премією the Tata Literature Live! Премія першої книги на 2012 рік.

Ручір Шарма

Рейтинг: 4.8 (0 відгуків)
Рік видання: 2018 Електронний контент
Книжка «Передові країни» одного з провідних світових мислителів Ручіра Шарми стала бестселером і входить до топ-10 бізнес-книжок за версією Publishers Weekly. ТЕМАТИКА. Світова економіка, політика, фінанси, прогнозування, нові ринки. ПРО ЕЛЕКТРОННУ КНИГУ. Незабаром розподіл сил на світовій
117 грн

Ручір Шарма

Рейтинг: 4.7 (0 відгуків)
Рік видання: 2018 Палітурка: тверда, матова Відправка: 23.05.2019
Книжка «Передові країни» одного з провідних світових мислителів Ручіра Шарми стала бестселером і входить до топ-10 бізнес-книжок за версією Publishers Weekly. ТЕМАТИКА Світова економіка, політика, фінанси, прогнозування, нові ринки. ПРО КНИЖКУ Незабаром розподіл сил на світовій арені може

Ручір Шарма

Рейтинг: 4.8 (0 відгуків)
Рік видання: 2018 Палітурка: тверда Відправка: 23.05.2019
ТЕМАТИКА Політологія, економіка. ПРО КНИЖКУ Глобальна фінансова криза 2008 року незворотно змінила світ. Потоки грошей, що найбільше впливають на економічне зростання, і потоки капіталу між країнами уповільнилися внаслідок її виникнення. Навіть після того як світова економіка оговталася
195 грн