Передзамовлення Наш формат
Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Рон Лібер

Рон Лібер

Рон Лібер американський журналіст, фахівець з фінансів, колумніст New York Times, автор книг на фінансову тематику. З 2002 по 2007 рік Лібер працював у видавництві відомої газети The Wall Street Journal, а також був головним редактором сайту FiLife.com.

Бізнес-експерт здобув визнання як автор та співавтор трьох книг, орієнтованих на широке коло поціновувачів. Бестселер 2015 року The Opposite of Spoiled висвітлює питання фінансового змісту на прикладному рівні. Зокрема, дає доцільні вказівки молоді у віці від 20 до 30 років та вчить керувати грошима, бути прагматичними та відповідальними.

Авторський доробок Рона Лібера: Taking Time Off: Inspiring Stories of Students Who Enjoyed Successful Breaks from College and How You Can Plan Your Own (1996), Upstart Start-Ups (1998), The Opposite of Spoiled: Raising Kids Who Are Grounded, Generous, and Smart About Money (2016).

Українською опубліковано «Як говорити з дітьми про гроші» (2019).

Рон Лібер

Рейтинг: 4.8 (0 відгуків)
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда Відправка: 20.05.2019
Як не уникати делікатних розмов про гроші та пояснити дитині основи фінансової грамотності. ТЕМАТИКА Психологія, виховання. ПРО КНИЖКУ Розмовляти з дітьми про гроші — для багатьох батьків це незручна або закрита тема. Ми або боїмося, що виростимо закоренілих матеріалістів, або
185 грн