Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Ніл Рекгем

Ніл Рекгем

Ніл Рекгем (1942 р.н.) - відомий у світі спікер, письменник, винахідник в питаннях продажів і маркетингу. Три його книги увійшли до списків New York Times, перекладені більш ніж на 50 мов. Був головою і генеральним директором трьох дослідницьких і консалтингових компаній.

Рекгем вперше набув міжнародного визнання в 1970-х роках, коли керував найбільшим в історії дослідженням успішних і ефективних продажів. В цьому масштабному експерименті, яке підтримали великі транснаціональні корпорації, такі як Xerox і IBM, приймала участь команда з 30 експертів, які вивчили 35 000 телефонних розмов в 20 країнах. На дослідження пішло 12 років і 30 млн доларів. За результатами цього дослідження в 1988 році Ніл видав книгу новітніх класичних продажів SPIN і описав стратегію продажів з використанням основних звітів.

Ніл Рекгем також відомий як дуже оригінальний і креативний тренер і комунікатор. Його внесок в галузі навчання продажам приніс йому пожиттєву нагороду “за інновації та навчання” від Асоціації освітніх систем.

Ніл був консультантом з продажів деяких великих компаній Fortune 100 в США. А компанії які входять в Fortune 500 навчають своїх продавців, використовуючи моделі продажів, отримані з досліджень Рекгема.

Автор книг: “SPIN Selling”, “Major Account Sales Strategy”, “Getting Partnering Right: How Market Leaders Are Creating Long-Term Competitive Advantage”, “Rethinking the Sales Force: Redefining Selling to Create and Capture Customer Value”. Українською перекладено “Техніка продажу SPIN” видавництвом Наш формат у 2018 році.

Ніл Рекгем
Рейтинг: 4.8 (0 відгуків)
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда Відправка: 27.03.2019
Одна з найдієвіших сучасних методик продажів. ТЕМАТИКА Бізнес, продажі. ПРО КНИЖКУ Традиційні теорії про те, як продавати, можуть добре працювати у малих продажах, але перестають бути ефективними щойно масштаби зростають. Зрозумівши, із яким типом продажів має справу ваш бізнес, ви
150 грн