Передзамовлення Наш формат
Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Майкл Барбер

Майкл Барбер

Майкл Барбер (Michael Barber) британський педагог, провідний експерт у галузіі освітніх систем та реформування освіти. Співробітник the Harvard Graduate School of Education та почесний доктор the University of Exeter. Засновник і голова правління Associates, консультативної фірми, зосередженої на співпраці з урядами та чільними громадськими організаціями.

З 1997 по 2001 рік Барбер був головним радником британського прем'єр-міністра Тоні Блера. Відповідав за реалізацію стратегій та пріоритетів Блера, зокрема у сфері охорони здоров'я, освіти, транспорту та системи правосуддя. Наразі Барбер є партнером неприбуткової організації Boston Consulting Group, а також головою OFS, нового регулятивного органу вищої освіти у Великій Британії.

За останні два десятиліття науково-дослідницької діяльності Барбер опублікував численні звіти з питань освіти та продуктивності реформування у цьому напрямі. З 2001 по 2007 рік вийшли у друк How the world’s best-performing schools come out on top та How the world’s most improved school systems keep getting better. В цих звітах автор відобразив свій досвід роботи та освітні тенденції у міжнародній консалтинговій компанії McKinsey & Company.

У 2008 році автор опублікував книгу Instruction to Deliver: Fighting to Reform Britain’s Public Services. За версією Financial Times, вона стала однією з кращих книг про британський уряд протягом багатьох років.

Українською опубліковано «Як керувати урядом. На користь громадян і для спокою платників податків» (2019).

Майкл Барбер

Рейтинг: 4.8 (0 відгуків)
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда Відправка: сьогодні
Погляд на діяльність урядів зсередини. Тематика книги Політика, комунікації. Тема книги «Як керувати урядом» Майкл Барбер Найважливіший компонент роботи політиків— це реалізація обіцянок. Якщо люди при владі постійно не дотримуються своїх слів, демократія опиняється під загрозою,
210 грн