Передзамовлення Наш формат
Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Кріс Бейлі

Кріс Бейлі

Кріс Бейлі випускник Карлтонського університету в Оттаві, консультант з продуктивності, засновник проектів «Продуктивність» та «Гіперфокус». Автор численних статей на тему збільшення продуктивності та керування своїм часом, опублікованих на перших шпальтах The New York Times, The Huffington Post, New York, Fast Company, Lifehacker та TED.

У 2016 році Кріс Бейлі опублікував свою першу книгу The Productivity Project: Accomplishing More by Managing Your Time, Attention, and Energy. Це дослідження бестселер канадської публіцистичної літератури з’явилось внаслідок багаторічних спостережень та експериментів, сфокусованих на виробленні методів підвищення продуктивності.

Другу книгу Бейлі Hyperfocus: How to Be More Productive in a World of Distraction було опубліковано у 2018 році. В цій праці дослідник зосередив увагу на створенні методів, що запобігають розсіюванню уваги та втраті концентрації впродовж дня, ефективно використовуючи приріст енергії.

Українською опубліковано «Рік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергією» (2019).

Кріс Бейлі

Рейтинг: 4.8 (0 відгуків)
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда Відправка: сьогодні
Найефективніші методики підвищення продуктивності. ТЕМАТИКА Саморозвиток, мотивація. ПРО КНИЖКУ Справжня пристрасть життя автора цієї книжки — продуктивність. Він випробовував на собі найрізноманітніші методики та зрештою вирішив поставити експеримент: на рік відклав усі справи і почав
195 грн

Кріс Бейлі

Рейтинг: 4.8 (0 відгуків)
Рік видання: 2018 Палітурка: м’яка Очікуємо поставку
Our attention has never been as overwhelmed or in-demand as it is today; we've never been so busy while accomplishing so little, and we've grown uncomfortable with boredom and a lack of stimulation and distraction. In Hyperfocus, Chris Bailey - described by TED.com as 'the most productive man you
468 грн