Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Кейт Аткінсон

Кейт Аткінсон

Кейт Аткінсон (Kate Atkinson) – відома британська письменниця, автор бестселерів, вчителька, отримала Орден Британської Імперії.

Кейт Аткінсон народилась у родині крамаря-аптекаря. Досвід дитинства надав багато сюжетів для її преміального дебютного роману «За лаштунками в музеї». Проте основою творчості Аткінсон став її нестримний потяг до читання. Вивчала англійську літературу в Університеті Данді, Шотландія. Шанувальником та палким пропагандистом серії перших її детективних романів став Стівен Кінг.

Роман «За лаштунками в музеї», що вперше опубліковано у 1995 році, відразу отримав престижну премію Whitbread Awards за літературні досягнення, випередивши відомих письменників. Реакція критиків привернула читачів і принесла безліч шанувальників незвичайного стилю письменниці.

Ще однією літературною знахідкою Кейт Аткінсон став Джексон Броуді – детектив з Кембриджу. Роман з незвичайним стилем подачі сюжетної лінії, суміш детективу, психології та очікування розв'язки історії викликав нову хвилю шанувальників.

Романи Кейт Аткінсон стали бестселерами, перекладені багатьма мовами та екранізовані. Української мовою видавництвом «Наш Формат» перекладено «За лаштунками в музеї», «Життя за життям» та «Руїни бога».

Кейт Аткінсон
Рейтинг: 4.7 (0 відгуків)
Рік видання: 2017 Палітурка: тверда, матова Відправка: 21.03.2019
Одна з найкращих книжок 2015 року за версією видань Time, Washington Post, The Chicago Tribune, The Seattle Times, Kirkus та інших. «Руїни бога» здобули престижну британську нагороду Costa Book Awards у номінації «Найкращий роман». ТЕМАТИКА Художня література, драма, сучасна британська
195 грн
Кейт Аткінсон
Рейтинг: 4.7 (2 відгуки)
Рік видання: 2018 Палітурка: тверда, матова Відправка: 21.03.2019
«Життя за життям» Кейт Аткінсон - світовий бестселер, переможець Costa Book Awards (2013), найкращий історичний роман 2013 року за версією читачів Goodreads. Входить у топ-10 найкращих книжок 2013 року за рейтингом New York Times Book Review. ТЕМАТИКА Художня література ПРО КНИЖКУ Урсула
185 грн
Кейт Аткінсон
Рейтинг: 4.7 (2 відгуки)
Рік видання: 2018 Палітурка: тверда Відправка: 21.03.2019
ТЕМАТИКА Художня література ПРО КНИЖКУ Дебютний роман Кейт Аткінсон, що одразу став книжкою року за версією Вітбредівської премії (нині премія Коста). Головна героїня роману, Рубі Леннокс, починає опис життя від моменту зачаття, та з ходом сюжету виявляється, що розповідь про
195 грн
Кейт Аткінсон
Рейтинг: 4.8 (0 відгуків)
Рік видання: 2017, 2018 Палітурка: тверда Відправка: 21.03.2019
ПРО КНИЖКИ Книга «Життя за життям» Урсула Тодд заходить до мюнхенського кафе в листопаді 1930 року, замовляє гарячий шоколад і стріляє в серце чоловіку, який ще не встиг стати фюрером. Хоча насправді все починається не так: Урсула Тодд народжується 11 лютого 1910 року й одразу помирає.
575 грн
Кейт Аткінсон
Рейтинг: 4.8 (0 відгуків)
Рік видання: 2015 Палітурка: м’яка Відправка: 25.03.2019
A God in Ruins relates the life of Teddy Todd - would-be poet, heroic World War II bomber pilot, husband, father, and grandfather - as he navigates the perils and progress of the 20th century. For all Teddy endures in battle, his greatest challenge will be to face living in a future he never
308 грн