Кейт Аткінсон

Кейт Аткінсон

Кейт Аткінсон (Kate Atkinson) – відома британська письменниця, автор бестселерів, вчителька, отримала Орден Британської Імперії.

Кейт Аткінсон народилась у родині крамаря-аптекаря. Досвід дитинства надав багато сюжетів для її преміального дебютного роману «За лаштунками в музеї». Проте основою творчості Аткінсон став її нестримний потяг до читання. Вивчала англійську літературу в Університеті Данді, Шотландія. Шанувальником та палким пропагандистом серії перших її детективних романів став Стівен Кінг.

Роман «За лаштунками в музеї», що вперше опубліковано у 1995 році, відразу отримав престижну премію Whitbread Awards за літературні досягнення, випередивши відомих письменників. Реакція критиків привернула читачів і принесла безліч шанувальників незвичайного стилю письменниці.

Ще однією літературною знахідкою Кейт Аткінсон став Джексон Броуді – детектив з Кембриджу. Роман з незвичайним стилем подачі сюжетної лінії, суміш детективу, психології та очікування розв'язки історії викликав нову хвилю шанувальників.

Романи Кейт Аткінсон стали бестселерами, перекладені багатьма мовами та екранізовані. Української мовою видавництвом «Наш Формат» перекладено «За лаштунками в музеї», «Життя за життям» та «Руїни бога».

Кейт Аткінсон ×
 Британський сімейний роман
Кейт Аткінсон
30 4.8
515 грн 465 грн
 За лаштунками в музеї
Кейт Аткінсон
31 4.7
175 грн
 Життя за життям
Кейт Аткінсон
32 4.7
170 грн
 Руїни бога 2018-09-27-20.31.39.png
Кейт Аткінсон
47 4.7
170 грн